0 грн. 0

Стрем'янки Eurogold

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Стрем’янки Євроголд виготовлено на українському підприємстві у м. Житомир. Серед основних переваг моделей стрем'янок цього бренду – якість, екологічність, безпека та ефективність виконання поставлених завдань при роботі на висоті.

 Стрем’янки Eurogold в роботі.jpg

Асортимент стрем’янок Євроголд

Сталеві стрем’янки Eurogold витримують інтенсивні щоденні навантаження, призначені для проведення дрібного ремонту, будівництва, садівництва, обслуговування приватного будинку або квартири. Представлена лише односторонньою моделлю, яка при складанні використовується як приставна драбина. Зважаючи на антикорозійне епоксидне покриття, можуть застосовуватися для проведення внутрішніх і зовнішніх робіт. Максимальне навантаження складає 150 кг.

Побутові стрем’янки Євроголд

Легко складається і розкладаються, потребує обмаль місця для зберігання. Кількість сходинок від 2 до 4. Передбачено широкі прорезинені щаблі для кращого контакту з підошвою взуття. Пластикові наконечники на ніжках опор попереджають пошкодження поверхні та ковзання під час роботи. Для зберігання інструментів на верхівці встановлено широку платформу. Стильний дизайн – можна вибрати колір щаблів.

Професійні стрем’янки Євроголд

Система складання забезпечує компактність при зберіганні. Кількість щаблів від 3 до 8, а робоча висота до 4 м. Висока вигнута ручка надає додаткової зручності, дозволяє відчувати себе безпечніше на висоті у сукупності з рифленою поверхнею щаблів. Одна із секцій має додаткові металеві стяжки, а щоб попередити складання опор передбачено страхувальні пластикові ремені.

Стрем’янка Eurogold.png

Де купити стрем’янку Євроголд в Києві?

У інтернет-магазині “Наша Стройка” можна купити стрем’янку Євроголд з урахуванням індивідуальних потреб та фінансових можливостей. Представлені на порталі моделі мають сучасний дизайн і зручні в експлуатації. Завдяки безкоштовній консультації менеджерів можна оформити замовлення та отримати додаткову інформацію про обрану вами драбину. Доставка здійснюється по м. Київ та всій території України.