Драбини-стрем'янки алюмінієві

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Алюмінієві сходи стрем'янки – корисні і необхідні пристосування, які допомагають без проблем дістати до предметів, які знаходяться на великій висоті. Даний механізм здатний надати неоціненну допомогу у вирішенні різних побутових питань – розвішуванні штор, оформленні деталей інтер'єру, заміни лампочок і т.д.

Крім того, стрем'янки незамінні в рішенні професійних завдань – різні будівельні та ремонтні роботи. Часто подібні механізми можна побачити у великих торгових центрах, бібліотеках, архівах, на складах та інших приміщеннях.

Різноманітність алюмінієвих стрем'янок

Завдяки алюмінієвому складу всі представлені товари відрізняються легкою вагою, що є однією з головних переваг, яку оцінили всі користувачі. Алюміній досить міцний, завдяки чому може витримувати підвищені навантаження без ризику утворення деформації.

Підбираючи вироби, слід розуміти, що ключовий відмінною рисою між представленими моделями буде різна висота і кількість ступенів. Існують модифікації, які дозволять отримати доступ на висоту понад чотири метри. Ціна виробів пропорційна заявленої товщині профілю – чим довше профіль, тим вище вартість.

Найбільш високі зразки відрізняються збільшеною вагою і досить потужним профілем. Такі моделі оснащені широкими ступенями, що полегшує підйом і позитивним чином позначається на стійкості людини. Якісно збалансована конструкція включає в себе ряд спеціальних опор, які підвищують жорсткість.

Купити стрем'янку алюмінієву

Представлені в нашому магазині товари відрізняються наступними перевагами:

  • прогумовані ніжки забезпечують стійкість і протистоять ковзанню;

  • наявність рифленої поверхні на ступенях виключає ймовірність зісковзування ніг;

  • виняткова якість і надійність всіх використовуваних компонентів;

  • високі гранично допустимі навантаження.

Якщо ви вирішили купити стрем'янку алюмінієву, то ви потрапили точно за адресою. Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує хороший вибір, вигідні ціни і швидку доставку в будь-яке місто України!