0 грн. 0

Ковані паркани для газонів

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Ковані паркани для газонів – це вишуканий і простий компонент ландшафтного дизайну. З ними дуже легко створити естетичний вигляд в  парковій зоні. Крім того, такі вироби дозволять навести порядок на присадибній ділянці при мінімальних вкладеннях коштів. Пропонуємо ознайомитися з каталогом нашого магазину, де представлено безліч цікавих і оригінальних варіантів.

Особливості кованих парканів для газонів

Швидше за все ви не раз звертали увагу на довгі ряди зварних огорож, які простягаються вздовж великих паркових і міських газонів. Але якщо ви зайнялись питанням облагородження газону і вибираєте паркан фото в каталозі домоможуть уявити як виглядатимуть доріжки і газони з кованою огорожею на вашій ділянці.

Ковані паркани для газонів виробляються зварюванням сталевих елементів, з наступним фарбуванням стійкою порошковою фарбою. Тому готові секції огорожі відмінно підходять для установки не тільки в межах приватного сектора, але і на територіях медичних і адміністративних установ. Розробка малюнків і всіх компонентів ведеться професійними проектувальниками і дизайнерами, що дозволяє споживачеві розраховувати на бездоганний естетичний результат.

Дані огорожі відрізняються великою кількістю різних декоративних елементів, чия поверхня покрита білою порошковою фарбою, яка дозволяє зберегти матеріал від корозії та інших агресивних впливів зовнішнього середовища.

Купити ковані огорожі для газонів

В інтернет-магазині «Наша Стройка» можна купити ковані огорожі для газонів за вигідними цінами. В асортименті представлені вироби з різною довжиною секції:

  • 60 см;

  • 80 см;

  • 90 см;

  • 120 см.

Крім того, при виборі звертайте увагу на висоту секцій. Ціна кованих парканів для газонів відрізняється в залежності від кількості з'єднаних декоративних елементів. При цьому незалежно від типу вибору ви отримуєте якісний, надійний продукт з необмеженим терміном служби. З приводу замовлення, оптових цін, та термінів постачання телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.