Ковані паркани для дерев

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Ковані огорожі для дерев – це вишукані вироби з фарбованого порошковою фарбою металу, що прослужать кілька десятиліть. Подібна продукція має невисоку ціну і здатністю відмінно поєднуватися з різними матеріалами. Висока довговічність доповнюється відсутністю необхідності в будь-якому догляді.

Особливості кованих парканів для дерев

Як правило, ковані огорожі для саду виконують такі функції:

  • пряма функція – перешкода небажаному проникненню на певну ділянку території, для тварин дітей і т.д.;

  • естетична – стильний елемент декору, який може бути виконаний в загальній композиції стилю вашої ділянки.

Ковані паркани для дерев по праву вважаються найбільш надійним варіантом, який має масу переваг в порівнянні з усіма відомими аналогами. Подібний матеріал відмінно переносить температурні коливання, на відміну від дерева не деформується і не розсихається. А в разі порівняння з кам'яною огорожею в рази менша ціна та трудозатрати на спорудження. Ніякі тріщини і усадки в разі кованого паркану неможливі.

Для того щоб вирішити проблему з корозією сучасні виробники покривають свою продукцію спеціальними захисними фарбами і грунтовками. Найчастіше це саме порошкова фарба, яка не надто збільшує вартість виробу, але продовжує срок служби на 10-15 років. Жорстка і міцна конструкція, створена за допомогою художнього кування, допоможе реалізувати будь який дизайнерський задум.

Купити ковані огорожі для дерев

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує купити ковані огорожі для дерев. У нас представлений широкий асортимент продукції з різним дизайном, та довжиною секції від 60 до 120 см. Стильне оформлення і надійна конструкція дозволить облагородити територію і прикрасити екстер'єр будь-якої ділянки. Щодо питань замовлення, оптових цін та строків виконання телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.