Клей для базальтової вати

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Мінеральна вата є поширеним варіантом неорганічних утеплювачів, які користуються активним попитом. Якість утеплення залежить і від клею для базальтової вати. Подібний матеріал створює прекрасні теплоізоляційні властивості і широко застосовується для утеплення котеджів і приватних будинків. При цьому ефективність виконаних робіт буде залежати не тільки від якості утеплювача, але і від таких системних компонентів як клей для базальтової вати, ціна якого може мати широкий діапазон величин.

Особливості та переваги клею для базальтового утеплювача

Базальтовий утеплювач відрізняється невеликою адгезією, що передбачає використання клею з певним хімічним складом. Найбільш доцільним і поширеним варіантом вважається монтаж мінеральних утеплювачів за допомогою клею на цементно-піщаної основі. Подібні склади можна купити у вигляді сухого порошку, який розлучається зі звичайною водою в строго певних пропорціях, які описані в інструкції.

Клей з подібним складом відрізняється наступними перевагами:

  • стійкість до високих і низьких температур;
  • захищеність від вологи;
  • безпечність;
  • паропроникність;
  • зручне нанесення і висока пластичність;
  • можливість зовнішнього і внутрішнього застосування.

Важливим фактором буде виступати ціна продукту - при покупці якісного і надійного складу ви отримаєте мінімальну витрату при отриманні максимального результату.

Купити клей для базальтової вати

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує широкий вибір продукції від перевірених брендів. У нас в наявності вироби, призначені для цементних основ з різними видами використання. Продукція реалізується зручними мішками по 25 і 27 кг. При цьому всі представлені зразки продукції вимагають приготування відповідно до рекомендацій виробника, які зазначені на упаковці.