0 грн. 0

Хвойні гірлянди

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Хвойні гірлянди є чудовою альтернативою звичайній ялинці. Тепер для створення повноцінної атмосфери свята вдома можна додатково придбати хвойну гірлянду. Звичайно ж, замінити новорічне дерево не можна, але зате можна вдало і стильно оформити інтер'єр своєї квартири або будинку. Великі прикраси з хвої можна розташувати навколо колон, декоруючи їх за допомогою квітів та іграшок. Додатково можна створити повноцінні дизайнерські композиції або ж просто розташувати гірлянду під стелею.

Особливості хвойних прикрас

На сьогоднішній день навіть самий вибагливий покупець може знайти соснові і ялинові гірлянди на будь-який смак. Перш ніж придбати хвойну гірлянду необхідно визначитися з її кольором і розмірами. Крім того, на сучасному ринку новорічних прикрас можна знайти як строгі класичні, так і яскраві варіанти виконання.

Класичне оформлення без додаткових прикрас відмінним чином підійде для декорування приміщень, в яких плануються офіційні заходи. Яскраві варіанти виробів можуть бути виконані в різних кольорах з додатковими прикрасами у вигляді шишок, ягід і інших елементів. Подібні прикраси зможуть оживити інтер'єр будинку або магазинних вітрин, зробивши його таким, що запам'ятовується і красивим.

Хвойні гірлянди – новорічний і різдвяний хіт продажів!

Штучна хвоя, яка використовується для виготовлення гірлянд, може поєднувати в собі різні матеріали. Часто хвоя виконується з твердої волосіні, а спеціально виконана обрізка прекрасним чином імітує іній на голках. Завжди пухнасті і м'які гілки виконуються з ПВХ, а литі соснові голки складно відрізнити від справжніх, тому дуже хочеться доторкнутися руками.

Якщо ви вирішили купити хвойну гірлянду, то повинні знати, що ця прикраса може бути виконана в різних варіація і відтінках. Хвоя може бути виготовлена ​​в білому, темно-зеленому або світло-зеленому забарвленні. Подібна прикраса буде відмінним обрамленням для святкового вертепу з маленькими фігурками. Зустрічайте новорічні та різдвяні свята разом з хвойними гірляндами і нехай гарний настрій збережеться протягом усього року!