0 грн. 0

Електричні гірлянди

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Електричні гірлянди здавна вважаються святковим атрибутом Нового року. Сучасна область застосування світлодіодних прикрас поширюється не тільки на хвойні рослини. Ці прикраси можуть застосовуватися як всередині, так і зовні приміщень. Маркетологи часто використовують світлодіоди для підсвічування і залучення уваги до афіш, банерів або вітрин різних закладів.

Особливості електричних гірлянд

Мабуть, святкування Нового року вже складно уявити без відповідного світлового оформлення, яке так люблять діти і дорослі. Придбати електричні гірлянди можна недорого, завдяки чому вони отримали ще більше поширення. Сучасний вигляд виробів дещо змінився у порівнянні з першими зразками, не тільки зовні, але і з технічного боку.

Переваги світлодіодів в порівнянні з лампами розжарювання очевидні - це безпека використання, що обумовлено конструктивними особливостями. Електричні гірлянди не нагріваються, а це знижує ймовірність виникнення загорянь. Ще однією перевагою на користь LED-декору виступає тривалий термін служби, в 5-6 разів вище, в порівнянні з традиційними джерелами.

Як вдало вибрати і придбати електричні гірлянди?

Існує безліч критеріїв, які впливають на підсумкову вартість і якість товару. Для зручності розділимо прикраси в залежності від зовнішнього вигляду:

  1. Бахрома – вважається найбільш красивими варіантом, який має горизонтальне розташування і являє собою шлейф або ж смугу, на якій розташовуються світлодіоди.

  2. Завіси – призначені для декорування віконних прорізів по їх периметру.

  3. Нитки – досить тонкі прикраси, які виготовлені з прозорих матеріалів. На нитках розташовуються дрібні різноспрямовані діоди, що мають динамічний і статичний тип роботи.

  4. Танучі бурульки – дуже красивий і сучасний спосіб декорування дерев, вітрин, будівель і т.д. Краплі світла, що скочуються відтворюють ефект танення і здатні заворожити кожного.

Перед тим як придбати електричні гірлянди необхідно визначиться з метою і місцем їх застосування. Більш дорогі моделі виробів зазвичай стійкі до погодних умов, вологи і пилу.