Будівництво та ремонт
Будівельні інструменти та обладнання
Все для саду
Будинок і квартира

Електричні гірлянди

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:

Електричні гірлянди здавна вважаються святковим атрибутом Нового року. Сучасна область застосування світлодіодних прикрас поширюється не тільки на хвойні рослини. Ці прикраси можуть застосовуватися як всередині, так і зовні приміщень. Маркетологи часто використовують світлодіоди для підсвічування і залучення уваги до афіш, банерів або вітрин різних закладів.

Особливості електричних гірлянд

Мабуть, святкування Нового року вже складно уявити без відповідного світлового оформлення, яке так люблять діти і дорослі. Придбати електричні гірлянди можна недорого, завдяки чому вони отримали ще більше поширення. Сучасний вигляд виробів дещо змінився у порівнянні з першими зразками, не тільки зовні, але і з технічного боку.

Переваги світлодіодів в порівнянні з лампами розжарювання очевидні - це безпека використання, що обумовлено конструктивними особливостями. Електричні гірлянди не нагріваються, а це знижує ймовірність виникнення загорянь. Ще однією перевагою на користь LED-декору виступає тривалий термін служби, в 5-6 разів вище, в порівнянні з традиційними джерелами.

Як вдало вибрати і придбати електричні гірлянди?

Існує безліч критеріїв, які впливають на підсумкову вартість і якість товару. Для зручності розділимо прикраси в залежності від зовнішнього вигляду:

  1. Бахрома – вважається найбільш красивими варіантом, який має горизонтальне розташування і являє собою шлейф або ж смугу, на якій розташовуються світлодіоди.

  2. Завіси – призначені для декорування віконних прорізів по їх периметру.

  3. Нитки – досить тонкі прикраси, які виготовлені з прозорих матеріалів. На нитках розташовуються дрібні різноспрямовані діоди, що мають динамічний і статичний тип роботи.

  4. Танучі бурульки – дуже красивий і сучасний спосіб декорування дерев, вітрин, будівель і т.д. Краплі світла, що скочуються відтворюють ефект танення і здатні заворожити кожного.

Перед тим як придбати електричні гірлянди необхідно визначиться з метою і місцем їх застосування. Більш дорогі моделі виробів зазвичай стійкі до погодних умов, вологи і пилу.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.