0 грн. 0

Євробар'єр JUTA

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Євробар'єр JUTA – супердифузійна мембрана, яка використовується для створення якісної гідро- і вітроізоляції похилих дахів будь-якої конструкції. В інтернет-магазині «Наша Стройка» представлено кілька варіацій Євробар'єр, які мають різну щільність, а також різні експлуатаційні властивості.

Переваги Євробар'єр від чеського виробника JUTA

Основними перевагами захисних покрівельних мембран компанії JUTA є:

  1. Простота і зручність монтажу, навіть у важкодоступних ділянках покрівлі.
  2. Висока міцність Євробар'єр. Матеріал складається з 3-х шарів. Він стійкий до механічних пошкоджень і дії ультрафіолету.
  3. Євробар'єр JUTA запобігає вивітрюванню і відсиріванню теплоізоляційних матеріалів покрівлі.
  4. Надійний гідро- і захист від вітру, як в процесі монтажу, так і під час експлуатації.
  5. Відведення пари з конструкції покрівлі, запобігання утворенню грибкових бактерій і цвілі в серединній структурі утеплювача.

Виробництво покрівельної мембрани JUTA здійснюється на фабриці в Чехії. Готова продукція відповідає європейським стандартам якості, що підтверджено відповідними сертифікатами! Реалізується продукція в рулонах, розміром 1.5х50 м.

Евробарьер JUTA за найкращими цінами в інтернет-магазині «Наша Стройка»

В нашому інтернет-магазині представлений вибір мембранного Євробар'єру JUTA різної щільності. Це дозволить Вам вибрати найбільш підходящий матеріал для створення якісного вітро- і гідрозахисту покрівлі з урахуванням всіх технічних особливостей та конструкції даху!

Якщо під час вибору Євробар'єру у Вас виникнуть питання або Вам знадобиться консультація фахівців, сміливо звертайтеся до менеджерів нашого інтернет-магазину! Будемо раді допомогти Вам зробити правильний вибір.