0 грн. 0

Гідроізоляційні мембрани Eurovent

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Гідроізоляційні мембрани Eurovent – це високоміцна плівка, яка складається з двох або трьох шарів і виконує захист теплоізоляційного матеріалу від проникнення вологи і повітря. Крім того, даний матеріал дозволяє активно протистояти процесу вивітрювання, надійно оберігаючи утеплювач від несприятливого зовнішнього впливу.

Особливості гідроізоляційної мембрани Eurovent

Головною перевагою гідроізоляційних мембран Eurovent виступає значне підвищення теплової ефективності покрівлі (на додаткові 7-8%). Крім того, приємною особливістю продукту є його високі дифузійні властивості й доступна ціна. Матеріал відрізняється величезною стійкістю до вологи й сильному впливу вітру. Саме з цієї причини продукція компанії Eurovent дуже популярна в елементах вентильованих фасадів й утеплених скатних покрівлях.

На сьогоднішній день існує кілька типів гідроізоляційних мембран:

  • classic;
  • basic;
  • maxi ;
  • super.

В залежності від необхідного рівня гідроізоляції матеріал складається з 2-3 шарів. Як правило, для захисту теплоізоляції застосовують тришарові зразки, які включають до свого складу один функціональний шар і два шари агроволокна.

Чому варто купити гідроізоляційні мембрани Eurovent

Багато замовників зупиняють свій вибір і хочуть купити гідроізоляційні мембрани Eurovent за рахунок того, що вони демонструють відмінні показники в роботі, а при виробництві використовуються тільки інноваційні технології , що дозволяє досягти відмінної якості продукції.

Рішення купити даний матеріал дозволить отримати не тільки високу пропускну здатність, але і в значній мірі заощадити, замінивши одразу два види плівок (вітробар'єр та гідробар'єр). Вироби Eurovent практичністю і мобільністю, збільшуючи надійність і термін експлуатації утеплювача.