Гідробар'єр Юта (Juta)

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Під впливом різного роду атмосферних явищ і змін клімату у внутрішній конструкції даху може збиратися волога, яка буде руйнувати утеплювач й дерев'яні елементи споруди. Щоб цьому запобігти, сьогодні застосовується ряд технічних нововведень, завдяки ним ваш будинок буде служити набагато довше, а необхідність у ремонті відпаде на довгі роки. Одним з таких матеріалів став гідробар'єр Юта.

Гідробар'єр Juta – це ще один елемент покрівельного покриття, який забезпечує захист від проникнення вологи, пилу, а також відведення пари. Він застосовується в скатних покрівлях і в разі тривимірного пристрою покрівельної системи.

Гідробар'єр Юта – надійний захист

Мембрана для покрівлі цього типу є Мікроперфорованим матеріалом з хорошою паропроникністю. З його допомогою можна забезпечити надійний і довговічний захист від вологи елементи конструкції, виконані з деревини, а також теплоізоляції.

Гідрозахист Juta має високу міцність, його вкрай складно розірвати навіть під регулярним впливом силових навантажень. Незважаючи на таку якість, даний вид покрівельної плівки дуже сприйнятливий до ультрафіолетового випромінювання і не здатний довгий час його витримувати. Саме тому після його установки варто не відкладати роботи з облаштування основного зовнішнього покриття.

Гідробар'єр Юта – основні переваги покрівельної гідрозахисту

Працюючи в комплексі з іншими бар'єрами, наприклад, з такими, як: вітро- або паробар'єр, гідрозахист Юта працює набагато ефективніше. Він робить свій внесок у загальну роботу всього покрівельного пирога, змушуючи всю конструкцію даху служити протягом тривалого часу, при цьому зберігати комфорт у всіх кімнатах будинку.

Гідробар'єр Юта має такі переваги, як:

  • легкий і простий монтаж;
  • не містить у своїй структурі токсичних елементів;
  • тривалий термін служби;
  • підвищена міцність;
  • паропроникний.

Ви можете купити гідробар'єр Juta в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною з доставкою по Україні. Ми також пропонуємо широкий асортимент різних покрівельних матеріалів для поліпшення довговічності даху житлових будинків і будівель різного роду.