Термоскріплення геотекстиль

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Геотекстиль термоскріплення – це міцний і хімічно стійкий матеріал. За структурою це полотно з хаотично переплетених волокон. Він пропускає воду, але затримує дрібні частинки грунту і піску. Ціна термофіксованого геотекстилю вища в порівнянні з термічно зміцненим, але міцність і несуча здатність набагато вища навіть при значно меншій щільності.

Що таке термозкріпленний геотекстиль

Цей матеріал виробляється методом розплавлення гранул сировини (поліпропілен з добавками). Далі з розплаву методом екструзії витягуються довгі нитки (волокна). Потік повітря укладає їх на поверхню при цьому їх температура ще достатня щоб вони склеїлися між собою в місцях перетину. Виготовлений таким чином геотекстиль має поліпшені механічні характеристики, в порівнянні з голкопробивними різновидами геосинтетики. Через спаювання ниток між собою в місцях перетину термофіксований геотекстиль набагато міцніший. Однак поступається голкопробивному за характеритиками фільтрації і відносного подовження. Для дренажу і застосування в агросекторі краще підходить голкопробивний.

За рахунок своїх високих механічних характеристик, термозкріплений геотекстиль і геомембрани має сенс купити для застосування:


  • при будівництві різних доріг і пішохідних доріжок;

  • в захисті берега природних і штучних водойм;

  • в укритті бетону при будівництві;

  • в ландшафтних роботах;

  • для ізоляційних заходів при прокладці трубопроводів;

  • для зміцнення ґрунтів.

Висока ціна окупається надійністю. Тим більше що якщо вибирати геотекстиль за несучою здатністю, то різниця в ціні виявиться мінімальною. Термофіксований геотекстиль при меншій щільності набагато міцніше иглопробивного навіть укріпленого прокаткою гарячими вулицями.

Купити термоскріплення геотекстиль за хорошою ціною в інтернет-магазині "Наша Стройка"

Інтернет-магазин Наша Стройка вигідно відрізняється від інших своїм сучасним і вивіреним підходом до потреб клієнта. Ми фахівці і допоможемо підібрати підходящий матеріал та супутні матеріали. Ви купите тільки потрібне і нічого зайвого. З нами можна заощадити – за рахунок прямих поставок і великого товарообігу. Також можна заощадити на доставці за рахунок відправки з найближчого до замовника складу.

Якщо виникли питання щодо оптових цін, термінів доставки і способу оплати телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.