Нетканий геотекстиль

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:

Нетканий геотекстиль – це волокнисте полотно з хаотично переплетених ниток поліпропілену. Існує дві конкуруючі технології виробництва геотекстилю:

  1. Термофіксований нетканий геотекстиль. Тут гарячі волокна скріплюються між собою в точках перетину відразу на етапі формування полотна. Матеріал виходить дуже міцним при невеликій товщині і щільності. Але і ціна термофіксованої нетканої геосинтетики висока.

  2. Термічно скріплений голкопробивний геотекстиль. Тут формування полотна відбувається за рахунок механічного переплетення волокон (зазубреними голками). А додаткова фіксація і скріплення волокон між собою відбувається за рахунок обдування гарячим повітрям і прокатування між гарячими вальцямми. Недорогі види нетканого геотекстилю проходять тільки етап механічного сплутування без термоскріплення.

Для чого потрібен нетканий геотекстиль

Оскільки геосинтетичний полотно має високу міцність, і при цьому окремі види можуть значно розтягуватись, сфера застосування включає в себе:

  • захист гідроізоляційних конструкцій від механічних пошкоджень – особливо в комбінації з шиповидною геомембраною;

  • пристрій дренажних конструкцій;

  • фільтраційні пристосування;

  • розділення шарів грунту, піску, щебеню, щоб уникнути перемішування.

При гідроізоляції поряд з нетканим полотном застосовуються різні гідроізоляційні стрічки. Ці матеріали використовуються при будівництві дамб, штучних водойм, дорожніх конструкцій, спорудженні резервуарів і накопичувачів, захист будівельної гідроізоляції, при похованні відходів.

Купити нетканий геотекстиль в інтернет-магазині

Радимо звернути увагу на асортимент інтернет-магазину Наша Стройка. Наш магазин поєднує в собі переваги хорошого магазину: пропонується товар тільки відмінної якості, від світових брендів. При цьому ціна залишається досить прийнятною – магазину вигідніше довгострокове співробітництво, ніж одноразова прибуток.

Доставка здійснюється не з одного центрального складу, а з будь-якого найближчого - це економить і час і витрати на доставку. Професійні консультації допоможуть вам зорієнтуватися і купити геотекстиль тільки потрібної якості. Економте з Нашою Стройкою з усіх питань наявності, ціни і способів доставки телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.