Дренажний геотекстиль

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Геотекстиль для дренажу – це волокнистий синтетичний матеріал, що пропускає воду, але затримує пісок та дрібні частинки грунту. Так само купити дренажний геотекстиль має сенс для розділення шарів піску і щебеню і стабілізації "подушки" під садовими доріжками чи відмосткою фундаменту.

Дренажний геотекстиль – особливості застосування

Дренаж – це система відведення води з грунту за допомогою труб, траншей і різних фільтрів. Геотекстильное полотно необхідно для фільтрації і забезпечення стабільності дренажного комплексу, виключення взаємопроникнення часток щебеню і води. Іншими словами, воно запобігає замулюванню системи труб і дренажних матеріалів.

Геотекстиль для дренажу широко використовується при:

  • будівництві доріг і тунелів;

  • армуванні залізничних і гідротехнічних насипів;

  • зведенні приватних житлових будівництв;

  • благоустрій земельних ділянок;

  • різних ландшафтних роботах.

При цьому дуже важлива щільність дренажного полотна. Так, при ландшафтних роботах цілком достатньо купити дренажний геотекстиль щільністю до 100 г / м3. В дренажних системах фундаментів вона повинна становити від 200 до 300 г / м3. А такі потужні об'єкти, де важлива несуча здатність, як, наприклад, злітно-посадкові смуги вимагають щільності близько 800 г / м3. Хоча міцність не завжди залежить від щільності. Є дві технології виробництва геотекстилю для дренажу:

  • термофіксований нетканий матеріал – волокна прилипають один до одного на етапі первинного формування полотна, матеріал дуже міцний, але ціна висока і він гірше фільтрує воду в порівнянні з термоскріпленним;

  • термоскріпленний дренажний геотекстиль – тут готове полотно прокочують між гарячими вулицями, волокна частково склеюються один з одним.

Найкраще для дренажу купити неткане полотно з термоскрепленного геотекстилю, так як він має кращі гігроскопічні властивості і набагато менше засмічується грунтом.

Купити геотекстиль для дренажу в інтернет-магазині

Виробників геотекстильних матеріалів зараз досить багато, визначити якість полотна на око неможливо, тому велика ймовірність, що спокусившись невисокою ціною, можна купити неякісний або просто не підходить за характеристиками геотекстиль для дренажу. Така економія може дуже дорого обійтися, адже дренажні системи дуже важливі, а їх ремонт або заміну зробити без демонтажу основної конструкції практично неможливо.

Інтернет-магазин Наша Будівництво допоможе позбутися від подібних проблем. Тут не завищують ціни, гарантують високу якість, так як завжди працюють безпосередньо з перевіреними і зарекомендували себе постачальниками. Вибір матеріалів величезний, а консультанти завжди готові підказати, який геотекстиль для дренажу підійде саме вам, і дадуть кваліфіковану відповідь за властивостями, наявності та актуальними цінами. Телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.