Армуючий геотекстиль

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Армуючий геотекстиль (інакше – геотканина) – це неткане волокно з хаотично переплетених волокон поліпропілену. Геотекстиль для армування є різновидом геосинтетичних матеріалів з підвищеною міцністю і несучою здатністю. І призначений спеціально для зміцнення і стабілізації дорожнього полотна.

Армуючий геотекстиль і його особливості

Це полотно розроблено з метою розподілити точкові навантаження, що виникають в товщі схилу чи дорозі на всю площу дорожнього полотна максимально рівномірно. Геотекстиль покладений між шарами щебеню і піску під під дорогою приймає на себе нерівномірне навантаження, розподіляє її по всій площі. Дорожнє покриття армоване геотекстилем НЕ буде утворювати провали, навіть при проходженні важкої техніки. Крім того, геотканина разом з дренажними геомембрану запобігає розмивання дороги дощем і ґрунтовими водами, і її просідання. Ціна геотекстилю для армування не займає і відсотки в загальній вартості будівництва дороги. Але без нього все остально може виявитися грошима закопаними в бруд

Купити армований геотекстиль потрібно для застосування:

  • при будівництві особливо крутих, або сипучих насипів;

  • для підвищення міцності дорожнього полотна;

  • для повного поділу ґрунтових шарів;

  • для запобігання зсувів;

  • для армування слабких підстав конструкцій.

Зверніть увагу, що можна купити геотекстиль виготовлений за однією з двох конкуруючих технологій виробництва:

  1. Термофіксований геотекстиль – саме він краще підходить для армування схилів і дорожнього будівництва. Тут волокна поліпропілену склеюються в місцях перетину відразу на етапі формування полотна. В результаті виходить висока міцність, при відносно невеликій товщині і щільності. Так термофіксований геотекстиль щільністю близько 100 г / м2 набагато міцніший на розрив і на продавлювання в порівнянні з Термоскріплення щільністю 200 г / м2.

  2. Термоскріплений геотекстиль. Тут формування полотна відбувається за рахунок механічного сплутування волокон (голкопробивний). А додаткова фіксація відбувається після обдування гарячим повітрям і прокатки між гарячими вальцями. Цей різновид менш міцний, але краще підходить для дренажних систем.

Купити геотекстиль для армування доріжок і схилів за вигідною ціною

Армуюче полотно належить до матеріалів, які закладаються на самому початку будівництва, під основу подальшої конструкції. Тому, якщо покласти неякісне полотно під дорожнє, наприклад, покриття, то для його заміни доведеться руйнувати всю дорогу і будувати її заново. Або змиритися з тим, що вона буде просідати, розмиватися і руйнуватися.

Тому і не можна економити на настільки відповідальному етапі. Купити дешевий матеріал виявиться дорожче в кілька десятків разів. Хороший геоткань для армування доріг завжди має високу ціну. Однак, можна заощадити якщо купити геотекстиль для армування в інтернет-магазині Наша Стройка. За якість можна не переживати, тут мають справу тільки з перевіреними постачальниками. Але і ціни не задирають - за рахунок прямих поставок і великих обсягів.

Фахівці магазину завжди готові дати кваліфіковану консультацію, склади знаходяться в багатьох містах, і доставка здійснюється з найближчого. Телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.