0 0
Фільтр:
Відібрано:
Тип: Профільовані
Ціна
Від
До
27
5345

Профільована геомембрана

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Основна функція цих геомембран, як і дренажного геотекстилю – гідроізоляція, яка має величезне значення в будівництві. Недостатня увага до цієї проблеми призводить до просочування ґрунтових вод, швидкого руйнування або непридатності конструкції до використання.

Що таке профільована геомембрана?

Профільована геомембрана є полотно, виготовлене з поліетилену ПВД, тобто високого тиску або ПНД – тиску низького. Це матеріал, що має хорошу термопластичність і високі ізоляційні властивості.

Профільовані геомембрани відрізняються наявністю великої кількості пустотілих невеликих виступів. Вони дають можливість мембрані вільно згинатися, рівномірно розподіляють тиск по великій площі, захищають від точкової деформації. У разі використання мембрани для вентиляційної ізоляції, вона покращує теплообмін.

Основні функції профільованих геомембран:

  • додатковий захист основної гідроізоляції від коренів рослин, грунтових вод, усадки грунту;
  • дренажний захист стін і фундаменту від грунтових вод;
  • захист від продавлювання грунту;
  • захист від просочування рідкого цементу в грунт;
  • вентиляція від вологих стін;
  • застосування в інверсійній покрівлі.

Профільована геомембрана – критерії вибору

Інтернет-магазин Наша Стройка пропонує величезний вибір будь-яких будматеріалів, в тому числі і геомембран. Найголовніше, що не потрібно думати, скільки насправді якісне полотно мембрани, яке вам запропонують в каталозі магазину. Тут немає дешевих підробок і неякісних товарів, вони просто не потрапляють на його сторінки.

Уважно проконсультуйтеся з фахівцями магазину, виберіть відповідний матеріал. Ціна тут не надто висока для відмінної якості, а товар доставляється з найближчого складу в найкоротший термін.