0 грн. 0

Будівельна геомембрана

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Будівельні геомембрани – це полімерний сучасний будівельний матеріал для використання у самих різних сферах будівництва.

Будівельна геомембрана – основні переваги

Цей матеріал з'явився на будівельному ринку не так давно, але вже встиг завоювати популярність у споживачів. Використовується для гідроізоляції різних об'єктів будівництва. Для його виготовлення застосовується поліетилен високої або низької щільності в залежності від призначення. Будівельні геомембрани мають такі важливі властивості:

  • висока міцність;
  • довговічність;
  • стійкість до гниття;
  • нейтральність до хімічних впливів;
  • стійкість до високих або низьких температур;
  • легкість монтажу;
  • еластичність.

Крім гідроізоляційних функцій, будівельні геомембрани, як і будівельний геотекстиль, можуть застосовуватися, як армуючі, ізоляційні, вентиляційні, розділові та захисні матеріали.

На даний час жодне будівництво від садової доріжки в приватному будинку до багатоповерхового будинку або промислового об'єкту, не обходиться без використання цього матеріалу.

Будівельна геомембрана – критерії вибору

Різновидів цього матеріалу безліч. У каталозі найбільшого інтернет-магазину Наша Стройка, зібрані сотні різновидів з майже не відрізнятись один від одного, але мають важливе значення технічні характеристики. Тому, хто не має досвіду в будівництві, дуже важко буде одразу розібратися в усьому цьому розмаїтті.

На допомогу завжди готові прийти консультанти магазину. Вони розберуться у ваших запитах і знайдуть саме той матеріал, який вам потрібен. Ну, і звичайно, якість! Чи треба говорити про важливість якісного матеріалу, що лежить в основі будівельного об'єкта? У магазині Наша Стройка за цим суворо стежать, в каталог потрапляють лише високоякісні товари від перевірених виробників. При цьому ціни залишаються на дуже прийнятному рівні!