0 грн. 0

Фасадні панелі під цеглу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Фасадні панелі під цеглу — це чудовий варіант для оздоблення фасаду житлових або комерційних об'єктів нерухомості. Вони використовуються в системі утеплених фасадів і виконують не тільки роль декоративного матеріалу, але і служать захистом утеплювача від впливу навколишнього середовища.

На сайті "Наша Стройка" представлено широкий асортимент панелей з імітацією натуральної цегляної кладки, за доступними цінами! Вибирайте найбільш оптимальний для вас варіант і замовляйте з доставкою по Україні, прямо зараз!

Переваги фасадних панелей під цеглу

Використання даного варіанту при оздобленні фасаду є більш вигідним, з економічної точки зору. До того ж, монтаж панелей настільки простий, що його можуть виконати навіть самі домовласники. Процес установки фасадних панелей значно чистіший і швидший, ніж звичайне оштукатурювання. До того ж, термін служби матеріалу в кілька разів довший, ніж у фасадної штукатурки, навіть преміального рівня.


Крім того, для панелей характерні і інші достоїнства:

  • абсолютна стійкість кольору, протягом всього експлуатаційного періоду;

  • збереження початкової міцності, як при плюсових, так і низьких температурах;

  • широке розмаїття варіацій кольору, що імітують натуральну цегляну кладку;

  • повний набір для обшивки, що включає як кутові елементи, з'єднання, так і стартові, фінішні панелі.

Купити фасадні панелі з імітацією натурального цегли - інтернет-магазин "Наша Стройка"

Ми пропонуємо не просто широкий асортимент даної продукції, але і найбільш вигідні для вас цінові рамки. Саме тому, купуючи товари для оздоблення фасаду на нашому сайті, ви отримуєте істотну економію.

Вибирайте необхідний вам колір і тип панелей і замовляйте їх в будь-якому необхідному вам кількості з доставкою по Україні! Якщо виникли питання щодо оптових цін, умов оплати і термінів доставки, чи можливості купити фасадні панелі під цеглу у вашому регіоні телефонуйте за номером (0800)50-54-52