0 грн. 0

Фасадні панелі під камінь

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Сайдинг під камінь — це вінілові панелі, які імітують малюнок кам'яної кладки. На відміну від класичного сайдинга фасадні панелі менші за площею, міцніші і монтуються трохи по-іншому. Цей вид облицювання ще називають цокольним сайдингом. Панелі під камінь за ціною помітно дорожчі сайдинга під дошку — різниця набігає за рахунок більшої товщини і ударної міцності. Та й сама технологія виробництва пластикових фасадних панелей під камінь складніше.

Фасадні панелі під камінь.jpg

Як монтувати цокольний сайдинг під каміння

По-перше, потрібно зробити рівну обрешітку, найкраще з профілю для гіпсокартону. Не забудьте про вентиляційний проміжок між фасадною панеллю і утеплювачем.

Враховуйте крок обрешітки — розмір цокольного сайдинга метр на 40-50 см, по ширині кожна панель стикується з наступною спеціальним замком, див. фото нижче, там спеціально показаний сайдинг під каміння різного кольору, щоб розуміти принцип.

Сайдинг під камінь різного кольору.jpg

При такому способі монтажу не потрібні сполучні панелі і кам'яна кладка виглядає ідеально і натурально.

Через високу ціну— фасадні панелі під камінь часто монтують тільки в нижній частині на висоті 1,2-1,5 метра від рівня грунту, а далі йде класичний вініловий сайдинг. Такий спосіб дозволяє заощадити до 30% на ціні облицювання фасаду.

Загальний принцип монтажу пластикових фасадних панелей під камінь зображений на малюнку нижче.

Принцип монтажа пластикових фасадних панелей під камінь.jpg

З інструментів вам знадобитися:

  • шуруповерт;
  • ножівка по металу;
  • ножиці по металу;
  • будівельний рівень;
  • рулетка;
  • молоток киянка.

Пам'ятайте про особливості монтажу всіх пластикових конструкцій від карнизних софітів до водостічної системи. Полівінілхлорид має значний коефіцієнт температурних розширень, а значить потрібно залишати проміжок для компенсації зміни розмірів деталей. Для цього:

1. Не затягуйте кріплення намертво. Під капелюшком саморіза повинен залиште проміжок близько 1 мм. Щоб його вгадати закрутіть шуруп повністю і відпустіть на один оборот.

2. Залишайте проміжки в 4-6 мм в місцях де край фасадної панелі під камінь входить в паз зовнішнього кута або джей планки. Враховуйте температуру повітря при якій вмонтовуєте цокольний сайдинг. Якщо температура менше 10 градусів, залишайте проміжки більші ніж при жаркій погоді.

Які фасадні панелі під камінь можна купити в “Нашій Стройці”

У нас можна вибрати і придбати пластикові фасадні панелі виробництва:

1. VOX Solid Regular (Польща) — ідеально імітує кам'яну кладку, на окрему увагу заслуговує реалістична виливка і фактура швів. Малюнок і кольори в пачці панелей під сайдинг підібрані таким чином, щоб він повторювався якомога рідше і створювалася повна ілюзія натуральної кладки. Гарантія на фасадні панелі під камінь від Вокс — 30 років. Але повна компенсація вартості або заміна продукту передбачена тільки в перші три роки потім йде плавне зниження відсотка компенсації. Але це краще за більшість конкурентів, які взагалі намагаються не визнавати гарантійних випадків.

2. Альта-профілі (Росія) — бюджетний варіант. Трохи простіший малюнок, тонший пластик, але цілком пристойний зовнішній вигляд.

Чому купити сайдинг під каміння в інтернеті вигідно

По-перше, ціна. В інтернет-магазинах, в тому числі в “Нашій Стройці” будматеріали дешевші на 10-15% в порівнянні з більшістю офлайн точок продажу.

По-друге, вибір. Не у всіх є можливість приїхати в великий будівельний гіпермаркет. Та й в наявності там як правило тільки фасадні панелі під камінь нижнього цінового діапазону. А в інтернеті можна купити облицювання екстра-класу.

По-третє, у нас є своя доставка по Києву та передмісті. А жителів інших регіонів України порадує знижка 15% на ціну доставки Новою Поштою.

Якщо виникли конкретні питання по наявності, якості, цінами або можливості купити сайдинг під каміння в вашому регіоні телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.