0 грн. 0

Баки для душа

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Бак для душа — це легкий, найчастіше пластиковий резервуар, який встановлюють на каркас літнього душу. Під нього можна пристосувати якусь бочку і стару ємність, а можна купити пластиковий бак для душа з уже вбудованим фітингом зі зручною горловиною оптимальною формою. Це один з найбільш затребуваних варіантів ємності для води.

Баки для душа в роботі.jpg

Як вибрати пластиковий бак для душа

Клімат стає все спекотнішим і без можливості освіжиться жити на дачі стає неможливо, тому виросли і запити до запасу води в ємності для душа. Якщо раніше це були бочки на 60-80 літрів, то зараз частіше 120-200 літрів. Більший об'єм  в приватних будинках застосовують рідко, так як зростає вага і потрібно робити дуже міцний сталевий каркас.

До недавнього часу найпоширенішою ємністю була бочка, але їх вже практично витіснили плоскі квадратні баки для душа, які можна купити на господарських ринках або в магазинах з товарами для саду та городу. Вода в плоских баках для душа прогрівається швидше, тим більше що їх відразу фарбують в чорний колір. А завдяки формі такий бак сам по собі він служить дахом для душової кабіни.

Ціна пластикового бака для душа доступна кожному в тому числі тому вони витіснили популярні раніше металеві ємності. Піком епохи металу була ємність з нержавіючої сталі, яка могла служити десятиліттями. У такі часто ставили ТЕНи щоб можна було прийняти душ вранці або розширити діапазон використання душа на весну і ранню осінь.

Але зараз простіше купити новий бак для душа, якщо щось почне протікати. Тим більше що пластик вже приймають на вторинну переробку, і стара ємність не займатиме місце і не будеі плутатися під ногами.

Що стосується нагрівальних елементів, то тут є свої обмеження і нюанси. Так купити бак для душа і поставити туди ТЕН - це добре, не потрібно чекати поки вода нагріється на сонці, але є і ряд складнощів які позначаться на ціні:

  • потрібен термостат і захист, щоб ТЕН відключався при певній температурі і не включився або відразу виключився якщо в баку не виявиться води;
  • краще організувати подачу води в автоматичному режимі через наос і поплавок, інакше сильно зростає ризик включення ТЕНів не покритих водою, так повинен спрацювати захист, але часте аварійне відключення не найкращий режим роботи обладнання.

Чому вигідно купити бак для душа в магазині Наша Стройка

По-перше, ми великий інтернет магазин, і крім ємностей для води у нас можна купити і матеріали для самої душової кабіни, а також інструменти для її монтажу, наприклад:

  • непрозорий полікарбонат (хвилястий і плоский);
  • шурупокрути або зварювальний апарат, якщо раптом раніше не було, а тут хороший привід.

Крім цього є й інші товари для саду та городу:

  • шланги для поливу з зрошувачами та розбризкувачами;
  • агротканина і агроволокно;
  • затінюючі сітки;
  • кокосові і торф'яні субстрати для приготування грунтових сумішей.

Якщо з'явилися питання щодо термінів поставки або ціною доставки телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.