Фільтр:

Електропили Макіта (Makita)

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Електропили Макіта – це один з найнадійніших і перевірених інструментів. На ряду з іншим приладом на зразок болгарок, перфораторів і шуруповертів, купити електропилку Макіта це раціональне рішення. Зараз розберемося чому.

Електропили Макіта (Makita) в роботі.jpg

Особливості та переваги електропила Makita

Розберемося в особливостях не тільки тих  моделей електропил, які зараз представлені на сайті, але і всієї лінійки. Адже якщо потрібна модель, яка не представлена ​​в даний момент на сайті це не означає, що ми не зможемо доставити її на замовлення.

Детальний увагу приділимо мережевим моделям. Акумуляторні електропили Makita теж випускають, і вони чудово працюють. Мало того, Макіта один з перших брендів хто ввів уніфікацію акумуляторних батарей. Наприклад, один акумулятор на 18 Вольт працює в шуруповерті, а пара таких живлять ланцюгову електропилку.

Але ціна акумуляторного інструменту поки зависока, а з огляду механіки: двигун, ланцюг, шина швидкість руху ланцюга вони такі ж як мережеві побратими.

У нас можна купити електропилку Макіта з поздовжнім або поперечним розташуванням двигуна.

Зазвичай це пов'язано з потужністю, чим більше двигун, тим складніше його розмістити поздовжньо, але не завжди. Наприклад, модель MAKITA UC3041A - оснащена двигуном 1,8 кВт розміщеним поперечно, а Електропила MAKITA UC3551A має двигун 2 кВт і поздовжнє розташування. І ціна другого варіанту помітно вища. Тому що це модель ближче до професійного класу у неї кращий баланс і зручно працювати під будь-яким кутом. За що вона особливо цінується покрівельниками, котрі працюють в часто обмеженому просторі кроквяної системи.

Для всього модельного ряду електропила Макіта характерно:

  • якісний пластик, зручний хват і прогумовані рукоятки навіть у найбільш доступних за ціною моделей; 

  • безключовий натяг ланцюга, але реалізований по-різному, на ранніх моделях з часом розбовтувалася кришечка навпроти приводної головки, на нових моделях через проріз в корпусі виведений диск з насічками як в уже згадуваної моделі MAKITA UC4041A

Електропила Makita.jpg

Врахуйте, що ланцюгові пили Макіта це все ж більше інструмент для будівництва та домашнього застосування не призначений для різання дуже товстих, сухих колод.  Впоратися вони з ними можуть, але це буде довго і можливо потрібно буде дати пилі охолонути. Саме тому виробник не рекомендує ставити шини більше 40 см, навіть на потужні 2-х кіловатні електропили Makita. Встановити півметрову шину можна, і пила буде з нею прекрасно працювати, але не так довго, як хотілося б.

Чому вигідно купити електропилку Makita в магазині Наша Стройка

По-перше, ви отримуєте на 100% оригінальну техніку Макіта, з офіційною гарантією. Без всяких підводних каменів і несподіванок.

По-друге, ми великий магазин з відпрацьованою системою доставки, майже завжди вкладаємося в день-два від отримання заявки до відправки товару зі складу.

По-третє, майже всю садову техніку і електроінструмент можна купити в розстрочку, що важливо для робочого інструмента, який потрібен зараз і сам на себе має запрацювати.

Крім того, у нас є і інші інструменти, і матеріали для будівництва і саду:

  • подрібнювачі гілок;

  • мотокоси і тримери;

  • газонокосарки та снігоприбирачі.

Якщо з'явилися питання по характеристикам і налаштувань конкретної моделі електропили Makita телефонуйте (0800) 50-54-52. Допоможемо підібрати кращий варіант і узгодимо зручний для вас варіант оплати.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.