Фільтр:
Відібрано:
Бренд: AL-KO
Ціна
Від
До
1131
23400

Електропили Алко (AL-KO)

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Німецька компанія AL-KO – це один з кращих виробників садової техніки. І електропили Алко – це відмінний вибір, якщо ви хочете просту в обігу і надійну пилу яка пропрацює без ремонту років 7-9 (звичайно ланцюга і шину потрібно обслужити і міняти). Розберемося в переваги та особливості ланцюгових пилок AL-KO.

Електропили AL-KO.jpg

Які електропили АЛКО можна купити в нашому магазині

У нас можна купити як мережеві, так і акумуляторні моделі електропила. З акумуляторних найпопулярніша AL-KO CS 36 Li (113365), яка живиться від стандартного акумулятора на 36 В, який підходить до всієї лінійки садової техніки на акумуляторному приводі. За потужністю і крутним моментом ця невелика електропила відповідає мережному інструменту на 1,5 кВт. І в першу чергу призначена для розчищення саду.

Мережеві моделі представлені в діапазоні потужностей від 2 до 2,5 кВт, чого достатньо для розпилювання навіть товстих колод з твердих порід.

У всіх моделей електропил Алко, які можна купити в нашому магазині:

 1. Є система плавного пуску, а значить менше знос редуктора, шини та ланцюга.

 2. Є кілька рівнів захисту:

  • захист від перегріву електрична;

  • захист від перевантаження (заклинювання) як електрична, так і механічна за рахунок муфти приводу ланцюга (немає майже ні в кого з конкурентів);

  • захист від зниженої напруги, якщо раптом виявиться, що в мережі не 220, а, наприклад, 180 Вольт, електропила вимкнеться.

 3. Продумана і надійна система безключового натягу ланцюга.

Крім того, у електропил Алко редуктор приводу ланцюга металевий. Литий з алюмінієвого сплаву, а не пластик як у дешевих аналогів.

Продумана навіть система продувки та вентиляції двигуна – не просто решітка, а подвійна лабіринтова система, деревний пил і тирса ніяк не можуть потрапити у відсік двигуна.

Також у електричних і бензинових ланцюгових пилок AL-KO дуже економний витрата масла навіть у порівнянні з лідерами ринку. За рахунок ущільнень навколо масляного каналу, через який масло потрапляє на шину. Ніяких протікань і «мокрого низу» електропили у Алко не буває. Ланцюги і шини сумісні з аналогами від бренду Орегон, точніше компанія АL-KO замовляє витратні частини у них під своїм брендом або відразу на заводі встановлюють шини та ланцюги OREGON. А американсько-канадський Орегон – це лідер серед виробників професійних пилок і витратних матеріалів до них.

Електродвигуни електропил Алко мають мідну обмотку плюс підвищений перетин дроту - це збільшує термін служби і зменшує нагрівання і втрату характеристик. В результаті при однаковій номінальній потужності електропила Алко розвиває більший крутний момент до спрацьовування захисту ніж більшість конкурентів.

Електропила АL-KO 1.jpg

Чому вигідно купити електропилку AL-KO в магазині Наша Стройка

По-перше, ми великий інтернет-магазин, і у нас тільки офіційний товар з нормальною гарантією ніяких підробок і «сірих» партій, яких не приймуть в сервіс.

По-друге, крім ланцюгових електропил у нас можна купити:

 • ручний електроінструмент на кшталт болгарок, перфораторів або зварювальних апаратів;
 • садову техніка: мотокоси, газонокосарки, снігоприбирачі;
 • будматеріали і затінюють сітки для альтанок і легких сітчастих огорож.

Крім того, у нас відпрацьована система відправок і доставки як по Києву і передмістю, так і по Україні Новою Поштою.

Якщо потрібна консультація по наявності, характеристикам, термінів доставки і можливості купити електропилку Алко в розстрочку телефонуйте (0800) 50-54-52.