В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Детектор прихованої проводки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Детектори прихованої проводки (шукачі, індикатори) – електронний пристрій, для пошуку місця (маршруту) прокладки прихованих інженерних систем (електропроводки, водопровідних труб та ін.). Застосування індикаторів дозволяє уникнути аварійних ситуацій при виконанні будівельно-декоративних, монтажних і ремонтних робіт. У той же час, прилад дає можливість швидко виявити місце обриву електропроводки. Купити детектор прихованої проводки необхідно як професійним електрикам так і тим, хто хоче зробити самостійно ремонтні роботи або просвердлити отвір в стіні для настінних елементів меблів.

Детектори прихованої проводки в роботі.jpg

Що таке детектор прихованої проводки і принцип його роботи

Детектор прихованої проводки – це малогабаритний ручний "металошукач". Основний мета роботи це визначити чи вільна ділянка стіни від металевих, дерев'яних або пластикових конструкцій (електропроводка, трубопровід тощо.). Також, за допомогою індикатора можна визначити маршрут і глибину проходження прихованих інженерних мереж.

У своїй роботі детектор використовує закони електромагнітної індукції і особливості коливальних (LC) контурів. Прилад здатний не тільки визначити місце розташування, а й з'ясувати з якого матеріалу складається прихований об'єкт. Існують детектори, які можуть визначати метал, пластик, дерево. Методи пошуку конструкцій та інженерних мереж будівлі діляться на два основні класи – активні та пасивні.

  1. Активні методи пошуку пов'язані з випромінюванням електромагнітного поля, прийомом сигналу відгуку і аналізом отриманого сигналу.
  2. При пасивному пошуку предмет, що знаходиться недалеко від детектора змінює фізичні характеристики LC-контура приладу, що змінює його резонансну частоту. Аналіз цієї зміни дозволяє зробити висновок щодо характеру зовнішнього предмета.

Активні методи пошуку мають більшу глибину виявлення, але можливість визначення матеріалу об'єкта у них нижче, ніж у пасивних методів пошуку. Найкращими детекторами, на сьогоднішній день є комбіновані пристрої.

Основні можливості детекторів прихованої проводки від яких залежить ціна

Індикатор прихованої проводки різноманітні за своїми функціональними можливостями. Залежно від призначення і конструкції вони використовуються для:

  1. Виявлення прихованої проводки – також дозволяє визначити маршрут і глибину проходження електропроводи під штукатуркою.
  2. Визначення активності кабелю – з'ясовує, чи знаходиться кабель під напругою, чи проходить по ньому струм. Відсутність струму в кабелі, при наявності на ньому напруги свідчить або про відключене навантаження, або про обрив самого кабелю.
  3. Визначення місця обриву проводки. Обрив можна визначити в кабелі, що знаходиться під напругою.
  4. З'ясування типу електричного струму, що проходить по прихованій проводці і величини його характеристик (величина напруги змінного або постійного струму).
  5. Визначення полярності провідників при постійному струмі.
  6. Визначення фази і «нульового» дроту при змінній напрузі.
  7. Виявлення проводки, яка не знаходиться під напругою, в момент детектування. Пошкодження проводки. що знаходиться під напругою призводить до аварійної ситуації і можливим травмам негайно. У разі відсутності напруги в момент ушкодження проводки аварійна ситуація може виникнути в момент подачі напруги.
  8. Виявлення трубопроводів та інших інженерних систем будівлі, прихованих під штукатуркою з можливістю визначення матеріалу, з якого зроблені об'єкти. Трубопроводи можуть складатися з пластикових труб високого тиску. Приховані дерев'яні або металеві елементи стін можуть пошкодити інструмент або стати причиною травми.

Ціна на детектори прихованої проводки безпосередньо залежить від набору можливостей описаних вище. Іншим критерієм, від якого залежить ціна на індикатори є "ім'я" виробника або бренд.

Детектори прихованої проводки.jpg

Як вибрати детектор прихованої проводки

Критерії вибору залежать від необхідних наборів функцій і характеристик індикатора, які потрібні для роботи. До таких функцій відносяться:

  • визначення місця знаходження об'єктів, прихованих штукатуркою;
  • діапазон визначення глибини залягання об'єктів;
  • матеріал з яким може працювати детектор – кольоровий метал, чорний метал, проводка, пластик або дерево;
  • індикація наявності напруги на дроті;
  • визначення величини напруги;
  • характер напруги змінна або постійна;
  • пошук точок обриву електричної проводки;
  • можливість роботи детектора при наявності вологої або мокрої штукатурки. Деякі прилади погано працюють в такому середовищі. Вони помилково можуть детектувати предмет, якого не існує.

Купити детектор прихованої проводки легко в інтернет-магазині Побудуй

Купити детектор прихованої проводки в магазині Побудуй це зручно і вигідно. Інтернет-магазин Побудуй – це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, який детектор прихованої проводки підходить вам для виконання тих чи інших будівельних або електро-ремонтних робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.