Фільтр:
Відібрано:
Бренд: Baumit
Ціна
Від
До
2
4089

Декоративна штукатурка Baumit

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Декоративна штукатурка Baumit проводиться однойменною торгівельною маркою протягом останніх 30-ти років. Вся продукція компанії відповідає високим нормам європейської якості і є результатом використання відбірної сировини й інноваційних технологій.

Переваги декоративної штукатурки Baumit

Декоративна штукатурка Бауміт доступна в широкому розмаїтті кольорів залежно від потреб замовника. Електронний каталог включає в себе кілька актуальних видів, які відрізняються між собою як за характеристиками, так і по виду сполучного.

Бауміт – штукатурка високої якості, яка реалізується за доступною ціною і має масу переваг:

  • надійний захист від пошкоджень;
  • довговічність;
  • високі водовідштовхувальні властивості;
  • простота миття;
  • зручність нанесення.

Зазначені властивості виступають головною причиною стабільно зростаючої популярності. Продукція бренду активно застосовується для фасадів будівель і цоколів, адже вироби від інших компаній не в змозі витримати високий рівень забруднення і вологості, який часто зустрічається в таких частинах конструкцій.

Купити декоративну штукатурку Бауміт

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує купити декоративну штукатурку Baumit за вигідною ціною. У нас в каталозі представлений асортимент продукції, який різниться за своєю структурою, основою і способом нанесення. Широкий асортимент включає в себе готові і сухі суміші, різних модифікацій і фактур, що дозволяє економно і надійно організувати ремонтно-будівельні роботи.

Вибираючи відповідний товар, звертайте увагу на розміри зерна, призначення і застосування. Продукція фасується упаковками по 25 кг і має вологостійкість і високу паропроникність.