Фільтр:
Відібрано:
Колір: Чорний
Ціна
Від
До
46
680

Бордюрна стрічка чорна

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Чорна бордюрна стрічка - це один з найбільш універсальних та стильних варіантів оформити клумбу чи садову доріжку. Виготовляють її зі стійкого до сонячного випромінювання ПВХ пластику, деякі різновиди армовані скловолокном. Застосування чорної бордюрної стрічки дозволяє розділяти різні види насаджень, запобігти проростанню на сусідні області, створювати яскраву і оригінальну композицію, яка здатна полегшити досягнення правильних геометричних ліній малюнка, а також процес декорування і створення стильної клумби.

Переваги та сфера застосування

Серед незаперечних переваг чорної бордюрної стрічки можна відзначити:

  • легкість використання;

  • висока міцність і стійкість до деформацій;

  • широкий діапазон робочих температур (від -50 до + 50 ° С);

  • надійний захист від УФ-випромінювання;

  • можливість повторного використання;

  • стійкість до впливу добрив, гнилі, вологи, цвілі і комах;

  • екологічна чистота та хімічна нейтральність виробу.

Чорна Бордюрна стрічка може знаходити своє застосування для оформлення штучних водойм, різних клумб, альпійських гірок та пристовбурних кіл дерев. Крім того, популярно застосування при формуванні насипних стежин, огорож розсади (баклажани, помідори, перець і т.д.), теплих і високих грядок. Черня бордюрка може виступати обмежувачем кореневих систем, що дозволить уникнути поширення бур'янів і небажаного розростання кущів. Матеріал активно використовується в ролі герметика для теплиць і простору між грунтом і парканом.

Купити бордюрну стрічку чорну

Цей виріб має тривалий термін придатності (не менше 10 років) і досить простий у використанні. Його можна розрізати за допомогою ножиць, згинати під будь-яким кутом. В ході використання матеріал закопують вертикально в землю, щоб верхній край перебував над рівнем грунту.

Вигідно купити чорну стрічку для бордюру можна на нашому сайті. Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує широкий вибір виробів з ПВХ з різними формами (пряма, м'яка, кругла), призначенняа для бордюрів, доріжок і навіть спорудження багаторівневих клумб.