Бордюрна стрічка для клумб

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Бордюрна стрічка для клумб – це найбільш затребуваний і розповсюджений різновид. Найчастіше виготовляється у вигляді гнучкої стрічки з армованого ПВХ пластику. Бордюрна стрічка для клумб дозволяє організувати будь-який квітник, включаючи найоригінальніші форми і багатоярусні композиції.

Для установки досить просто викопати невелику канавку, куди необхідно наполовину від висоти вкопати бордюрную стрічку для клумб. Далі потрібно засипати грунтом і трохи утрамбувати. Після виконання простих маніпуляцій можна переходити до процесу посадки декоративних рослин і квітів. За допомогою цього декоративного матеріалу буде підтримуватися стабільна форма конструкції, що зможе радувати своїх господарів протягом тривалого часу.

Характеристики бордюрної стрічки для клумб

Як матеріал зазвичай використовується пластик, перероблена гума або поліпропілен, що забезпечує виробу достатню гнучкість. На сьогоднішній день у продажу можна знайти величезну кількість різноманітних варіацій подібних виробів. Гнучка стріка для клумб має наступні переваги:

  • мала вага, що забезпечує зручність транспортування і монтажу;

  • тривалий термін служби;

  • можливість повторного використання;

  • високі показники міцності і здатність зберігати задану форму;

  • доступна ціна.

Серед додаткових переваг матеріалу можна відзначити відмінний захист від корозії, гниття та вицвітання. Підвищена гнучкість дозволяє реалізовувати розмітку у вигляді чітких прямих, округлих або хвилеподібних ліній. Простота виконання монтажних і демонтажних робіт не вимагає спеціалізованих знань або інструментів, завдяки чому з цими завданнями впорається будь-яка людина.

Купити бордюрну стрічку для клумб

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує купити бордюрні стрічки для квітників і клумб за вигідними цінами. В асортименті представлений великий вибір стрічок з в різнокольоровій гаммі, що дозволяє швидко і недорого створити оригінальний ландшафтний дизайн на своїй ділянці.