Бордюрна стрічка для газону

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Бордюрна стрічка для газону – це чудовий матеріал, який дозволяє чітко розмежовувати трав'яний настил від альпійських гірок, насипних доріжок і інших компонентів ландшафтного дизайну. Подібний матеріал може мати різні параметри але в будь-якому разі край стрічки закопується в грунт для фіксації на кілька сантиметрів. Над землею залишається менша частина стрічки. Щоб в процесі стрижки трави не виникали складності, між виробом і травою залишають спеціальну канавку, де відсутня рослинність. Подібний прийом у вигляді вільного простору до краю стрічки дозволяє спрощувати процес стрижки за допомогою газонокосарки, тримера або спеціальних ножиць.

Різновиди бордюрної стрічки для газону

В якості основи матеріалу зазвичай використовується: пластик, поліпропілен або перероблена гума. Сучасний асортимент продукції досить різноманітний і включає в себе наступні зразки:

  • висотою від 3.8 до 28.5 см;

  • в рулонах від 1.2 м до 25 м;

  • різні форми і фактури на вибір – хвиляста, кругла, м'яка, пряма, фігурна;

  • широкий вибір кольорів.

При цьому найпоширенішими кольорами вважається саме коричневий і зелений колір, але в продажу можна знайти зразки з оригінальним жовтим, чорним, червоним і іншими кольорами. Якщо Ви прихильник традиційних рішень і хочете створити природний дизайн території, то найкраще зупинитися на варіанті з коричневим або зеленим забарвленням. Такі вироби зможуть повноцінно виконувати свої функції і не будуть сильно кидатися в очі.

Купити бордюрну стрічку для газону

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує купити бордюрні стрічки для газону за вигідними цінами. У нас в наявності безліч найрізноманітніших варіантів з різним зовнішнім виглядом, структурою, розмірами і вибором кольорів. Висока якість об'єднує всі представлені товари, тому можете сміливо переходити до процесу підбору відповідних виробів для вашої ділянки.