Пластикова бордюрна стрічка

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Пластикова Бордюрна стрічка (ПВХ) – це спеціальне огородження, яке активно застосовується для декорування і розділення посадових рядів на прибудинкових ділянках. Широкий вибір кольорів дозволяє використовувати вироби в якості дизайнерського рішення для ландшафту. Особлива структура матеріалу дає можливість створювати оригінальні фігурні і багатоярусні композиції. Універсальність продукту допомагає втілювати в життя найсміливіші і цікаві ідеї.

Призначення пластикової бордюрної стрічки

До основної області застосування матеріалу можна віднести:

  • формування бортів у грядок;

  • використання для декорування квітників і клумб;

  • створення насипних доріжок з піску, гравію та інших матеріалів;

  • застосування в якості пристовбурних кіл;

  • огорожа кореневих систем;

  • в якості герметика в теплицях і парниках;

  • можуть виконувати функції роздільника між грунтової частиною і парканом;

  • в ролі захисту будівель від цвілі і гниття.

Крім згаданих пунктів, матеріал знайшов активне застосування в процесах створення штучних водойм в ролі підкладки в бочки або баки, щоб мінімізувати ймовірність контакту з землею.

Купити пластикову бордюрну стрічку

Вигідно купити пластикову бордюрну стрічку можна в інтернет-магазині «Наша Стройка». У нас представлений широкий вибір продукції за вигідними цінами. Незалежно від обраного товару, він має високу якість, яка відповідає європейським стандартам, стійкий до температурних перепадів і вигоряння кольору.

Купивши пластикову бордюрную стрічку, покупець отримує можливість поліпшити дизайн ділянки при мінімальних вкладеннях коштів. Використання даного матеріалу дозволить створити затишок і красу біля свого будинку, а широкий вибір кольорів, форми і геометричних розмірів стрічки дозволяє застосовувати її в найрізноманітніших місцях. Якщо виникли питання щодо наявності на складі, оптової ціни чи строків доставки телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.