0 грн. 0

Фігурна бордюрна стрічка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Фігурна Бордюрна стрічка – це швидкий і зручний спосіб створити межу між різними сортами квітів, окреслити газон чи садову доріжку. Подібний товар виробляється із зносостійкого, екологічно чистого і високоякісного матеріалу, який не схильний до негативного впливу зовнішніх факторів.

Властивості і особливості фігурної бордюрної стрічки

Ключові особливості фігурної бордюрної стрічки можна сформулювати так:

 • високі показники міцності і еластичності;

 • робота в широкому діапазоні температур (від -50 до +50 градусів);

 • стійкість до корозії;

 • стійкість до хімічних, радіаційних впливів і утворення цвілі;

 • відсутність шкідливих речовин;

 • легкість проведення монтажних робіт.

Подібні вироби активно застосовуються для вирішення різних завдань:

 1. Декор крайок клумб і газонів

 2. Продукція дозволяє зберігати охайний вигляд і обмежувати розростання газону. За рахунок високих показників гнучкості власник може організовувати шикарні багатоярусні і фігурні композиції.

 3. Огородження кореневої системи.

 4. Достатня ширина виробу дозволяє раз і назавжди вирішити проблему самовільного розростання кореневих систем, що приносить багато клопоту для всіх садівників.

 5. Оформлення пристовбурних кіл

 6. Завдяки товару ви отримаєте можливість створити чітку і облагороджених форму навколо будь-якого куща або дерева.

 7. Формування насипних стежин

 8. З'являється можливість позначити межі декоративних доріжок, адже за допомогою такого пластикового бордюру можна реалізовувати найхимерніші рішення, які будуть перешкоджати розсипання тріски, камінчиків і піску.

 9. Ізоляція

 10. Матеріал можна використовувати для приховування отворів в паркані, що дозволить запобігти проникненню сторонніх тварин на вашу ділянку.

Купити фігурну бордюрну стрічку

Купити фігурну бордюрну стрічку можна в інтернет-магазині «Наша Стройка». За допомогою даного аксесуара легко створити будь-яке естетичне оформлення і зонування клумб, газонів і навіть штучних водойм. Застосування подібного матеріалу дозволяє грамотним чином розділити різноманітні типи рослинності, захистити одну зону від іншої, захистивши її від ризику проростання, відтворивши колоритну композицію на власній ділянці.