0 грн. 0

Ондулін зелений

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Бітумний шифер а саме зелений ондулін — це один з найпоширеніших різновидів покрівельних матеріалів. Для нього властиві такі переваги, як:

  • прийнятна ціна;

  • тривалий термін служби;

  • простота в монтажі;

  • можливість використовувати для похилих дахах різних конфігурацій.

Якщо ви хочете купити ондулін зеленого кольору, зробіть це в інтернет-магазині «Наша Стройка»! Ми пропонуємо найбільш вигідні ціни, а також можливість придбати товари з доставкою по всій території України.

Ключові особливості зеленого ондулину

  1. На відміну від металочерепиці, профнастилу, які виготовлені на основі сталевих листів, ондулін абсолютно не схильний до корозії і гниття.

  2. Даний матеріал, представлений в зеленому кольорі, ідеально підійде під фасади різних відтінків. Але, особливо ефектно виглядатиме в поєднанні з білими і сірими стінами будівель.

  3. Зелений ондулін має не тільки насичейний колір, який не вигоряє на сонці, але і менш схильний до перегріву, ніж покрівля темних відтінків (графітова, коричнева, і т.д.). Тобто температура в приміщенні також будуть більш комфортними, навіть в особливо спекотні літні дні.

  4. Не менш значною перевагою вважається і тиша під час дощу, яку дає ондулін. Якщо металочерепиця та профнастил вимагають додаткової звукоізоляції покрівлі, щоб зберегти необхідну акустику у внутрішніх приміщеннях, ондулін сам по собі поглинає звук дощових крапель або граду.

  5. Цей покрівельний матеріал зеленого кольору ідеально підійде під різні дизайнерські задумки. Особливо виграшно виглядатиме в будівлях, виконаних в ЕКО-стилі.

Купити ондулін зеленого кольору в інтернет-магазині «Наша Стройка»

Замовляйте бітумний шифер на нашому сайті і отримуйте його з доставкою по всій території України! Якщо в ході оформлення покупки чи щодо властивостей товару у вас виникнуть питання, задавайте їх нашим менеджерам по телефону або онлайн-консультанту сайту!