0 грн. 0

Ондулін коричневий

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Ондулін коричневого кольору —  це одна з можливих варіацій представленого типу покрівельних матеріалів. Як правило, саме цей відтінок покрівлі є найбільш поширеним, в силу своєї універсальності. Якщо ви хочете купити ондулін коричневий і шукайте його за найбільш прийнятною для вас ціною, в нашому інтернет-магазині ви отримаєте найбільш вигідну пропозицію. Купити його в інтернет-магазині «Наша Стройка» ви можете з доставкою по всій території України.

Переваги ондуліну, представленого на нашому сайті

  1. Цей тип покрівлі володіє гідною якістю. Матеріал сам по собі має відмінні гідроізоляційні властивості, зберігає стійкість кольору, не вигоряє, навіть в результаті впливу прямих сонячних променів.

  2. Ондуліну властива така особливість, як гнучкість. У підсумку, лист можна застосувати в різних типах і формах покрівлі.

  3. При аналогічних з шифером розмірах, бітумна покрівля має вагу в 4 рази нижче! Як правило, маса одного листа не перевищує 6 кг. Це сприяє суттєвому зниженню навантаження на несучі елементи даху.

  4. Матеріал в нас можна купити за однією з найбільш вигідних цін в Україні. До того ж, придбати його ви можете в будь-якій необхідний кількості!

  5. Якість ондулину коричневого кольору, який можна купити у нас, гарантована не тільки виробником, а й особисто нами. Перед відправкою вся продукція, представлена ​​на сайті «Наша Стройка», проходить обов'язковий контроль якості.

Однак рекомендуємо прийняти до уваги: ​​темний коричневий колір представленого покрівельного матеріалу, хоч і має гідний зовнішній вигляд, але він може сильніше нагріватися на сонці (у порівнянні з ондулином зеленого або червоного кольору).

Купуйте ондулін коричневого кольору в нашому інтернет-магазині

Скористайтеся нашою пропозицією і купите цей бітумний покрівельний матеріал коричневого кольору з доставкою по Україні. Щоб оформити замовлення, скористайтеся відповідною формою на нашому сайті, або телефонуйте менеджерам за вказаними телефонами! Якщо у вас виникнуть будь-які питання по цінах, умовах оплати і доставки дізнайтеся всі необхідні вам деталі у нашого онлайн-консультанта, за номером (0800)50-54-52!