0 грн. 0

Бітумний лист Ондулін

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

У зв'язку з тим, що шифер визнаний небезпечним для здоров'я через вміст азбесту, на зміну йому прийшов новий будівельний матеріал – ондулін. Повторюючи хвилясту форму шиферних листів, він зберіг майже всі властивості попередника, включаючи доступну ціну.

Що таке ондулін

Ондулін не містить у своєму складі шкідливих для людини речовин. У його виготовленні використовують:

  • волокнисту целюлозу;
  • очищений бітум;
  • полімерну смолу;
  • мінеральний наповнювач;
  • мінеральні барвники.

На виготовлення ондуліна йдуть відходи целюлозної промисловості, тому ціна його невисока. Процес виробництва матеріалу складається з декількох етапів:

  1. Змішування очищеної паперової маси з водою до отримання потрібної консистенції.
  2. Сушка з одночасним наданням хвилеподібної форми.
  3. Фарбування.
  4. Просочення бітумом і смолами.

Чому купити ондулін вигідно

У порівнянні з шифером ондулін набагато легший, а значить його монтаж буду простішим. Покрівельні цвяхи легко пробивають листи, причому у верхній частині хвилі, що тільки підсилює захист від дощу і снігу. Спеціальне просочення повністю захищає покрівельне покриття від вологи. Маючи хімічну інертність ондулін не боїться агресивних рідин.

Підвищена гнучкість аркушів не пред'являє особливих вимог до обрешітки даху. Обробка та різання може проводитися звичайними теслярськими інструментами, наприклад, ножівкою по дереву. Екологічна безпечність дозволяє використовувати його на будівлях майже будь-яких категорій.

Про мінуси

Хто використовував ондулін, то залишає про нього гарні відгуки, згадуючи пізніше про його недоліки. Головна його небезпека в тому, що цей матеріал - горючий, його не можна використовувати там, де можливий відкритий вогонь.

Під час сильної літньої спеки ондулін розм'якшується і на його поверхню можна виходити або ставити важкі предмети. Через свою знижену жорсткість ондулін вимагає ретельного дотримання технології монтажу.

Іноді колір ондуліна блякне, фарба вицвітає. Це говорить про те, що «пощастило» купити не оригінальний матеріал, а його більш дешевий аналог.

Щоб купити оригінальний матерал, а не підробку, звертайтеся до тих продавців, які отримують товар безпосередньо від виробника. Таким, як інтернет-магазин «Наша Стройка», у якого до того ж одна з найпривабливіших на ондулін ціна на ринку будматеріалів.