0 грн. 0

Коник для бітумного шиферу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Коник для бітумного шиферу — це добірний елемент виготовлений з того ж матеріалу. Він встановлюється в найвищій частині покрівлі, в місці стикування 2-х її скатів. Якщо ви плануєте зведення даху з ондуліну, купити добірні елементи для цього покрівельного матеріалу ви можете в інтернет-магазині "Наша Стройка" з доставкою по всій території України. Замовляйте коник у нас і отримуйте реальну економію при його придбанні.

Функції коника для бітумного шиферу (ондуліну)

Незалежно від конструкції покрівлі і від того, як саме будуть змонтовані основні листи - ондуліну, для забезпечення герметичності і захисту від протікання обов'язково слід використовувати фірмовий коник, саморобки з підручних матеріалів і виглядають дико і незграбно і гарантії від протікань ніякої. Коник для ондуліну закриває стики покрівлі і разом з цим, забезпечує правильну вентиляцію всього підпокрівельного простору.

Коник для бітумного шиферу виготовлений з того ж матеріалу, що і основні листи покрівлі. Його колір повністю ідентичний до кольору основного покриття з ондуліну. Тому підібрати необхідний вам варіант досить просто, завдяки широкому асортименту, який є в наявності в нашому інтернет-магазині!

При підрахунку кількості, що необхідна для установки, рекомендуємо враховувати нахлест (він повинен становити не менше 5 см). Знаючи довжину покрівлі та добірного елементу, визначити потрібний об'єм для покупки буде зовсім не складно!

Купити коник для бітумного шиферу (ондуліну) з доставкою в усі міста України

Вибирайте коник для з'єднання скатів даху з ондуліна в інтернет-магазині "Наша Стройка"! Купити цей покрівельний компонент у нас ви можете в будь-якому необхідному вам кількості!

Кожному покупцеві ми гарантуємо:

  • прийнятні ціни;

  • великий вибір товарів для будинку, саду, ремонту та будівництва;

  • професійне консультування і допомогу в придбанні представленої нами продукції!