0 грн. 0
Фільтр:
Відібрано:
Елемент: Вентиляційний елемент
Ціна
Від
До
59
5252

Вентиляційні елементи

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Вентиляційні елементи для покрівельних конструкцій —  це спеціальні конструкції, що пропускають повітря з підпокрівельного простору і одночасно захищає вентиляційну щілину  від потрапляння дощової води. Вентиляція необхідна для запобігання утворення конденсату в підпокрівельному просторі, а також для правильної вентиляції м'якої покрівлі. Існують різні типи вентиляційних елементів, найбільш практичні з них ви можете купити в інтернет-магазині "Наша Стройка"! Замовляйте елементи вентиляції для м'якої покрівлі у нас і отримуйте істотну економію в ході їх придбання!


Функції, які виконують вентиляційні елементи

Незалежно від того, з якого матеріалу у вас виконано дах, якої він конструкції, вентиляція обов'язково потрібна. Дана система забезпечує:


  1. Провітрювання утеплювача і збереження його початкових теплоізоляційних властивостей.

  2. Дозволяє підтримувати необхідний рівень вологості, видаляє її надлишок і утворенню грибків, цвілі внаслідок цього.

  3. У літній період запобігає перегріванню даху, за допомогою постійної циркуляції повітря.

Відповідно до технічних норм, вентиляція є необхідною для житлових будинків, незалежно від того, обладнано мансардний простір для проживання людей, або ж використовується в якості горищного приміщення, для зберігання предметів вторинної необхідності.


При цьому, вентиляційні елементи візуально практично не помітні, вони не порушують естетичний вигляд м'якої покрівлі будівлі, а гармонійно вписуються в її конструкцію.


Купити вентиляційні елементи для м'яких покрівельних конструкцій

Циркуляція повітря в покрівельному просторі продовжує термін служби утеплювача, одночасно, захищаючи його від надлишку вологи і зберігаючи його початкові ізоляційні властивості.


Вибирайте компоненти для провітрювання покрівельного простору в інтернет-магазині "Наша Стройка" і замовляйте їх з доставкою по всій території України!