Фільтр:
Відібрано:
Елемент: Підкладковий килим
Ціна
Від
До
59
4356

Підкладочний килим

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Підкладковий килим – це затребуваний рулонний матеріал для виконання гідроізоляційних робіт при створенні покрівлі з бітумної черепиці. Процес отримання матеріалу здійснюється шляхом просочення скловолокна бітумним зв'язуючим. Далі на обидві поверхні в'яжучого наносяться захисні шари. У ролі захисних шарів найчастіше використовують дрібнозернистий пісок.

Область застосування та переваги підкладкового килима

В якості основної області застосування продукція використовується для верхнього гідроізоляційного килима у складі скатних покрівель з покриттями з бітумної черепиці. Підкладковий килим часто використовується у котеджному і малоповерховому будівництві з метою недопущення утворення протікання різних компонентів покрівлі.

До переваг представленої продукції можна віднести наступні якості:

  • унікальне поєднання еластичності, міцності і гнучкості;

  • стійкість до різкої зміни клімату, висока теплостійкість;

  • надійний захист від впливу сонячних променів;

  • для виконання монтажних робіт не буде потрібно застосовувати професійний інструментарій – досить мати під рукою бітумну мастику і покрівельні цвяхи.

Підкладковий килим при облаштуванні даху з бітумної черепиці дозволяє утворювати додатковий захисний гідроізоляційний шар, забезпечувати буфер між настилом і бітумною черепицею, не допускати появи конденсату.

Купити підкладковий килим

Правильно покладений підкладковий килим уздовж всієї поверхні бітумної черепиці здатний у значній мірі продовжити її термін служби і виконувати роль надійного захисту від можливих протікань води. Використання матеріалу в найбільш проблемних і вразливих місцях покрівлі допоможе уникнути серйозних неприємностей і фінансових витрат на виконання термінового ремонту.

Вигідно купити підкладковий килим для бітумної черепиці можна в інтернет-магазині «Наша Стройка». В електронному каталозі нашого ресурсу представлений широкий асортимент якісних товарів за розумними цінами.