Фільтр:
Відібрано:
Елемент: Цвяхи
Ціна
Від
До
59
4499

Цвяхи для бітумної черепиці

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Цвяхи для бітумної черепиці - це елемент кріплення, призначений для правильної, а головне - надійної фіксації покрівельного матеріалу. В інтернет-магазині "Наша Стройка" представлений великий вибір цвяхів, купити які ви можете в будь-якій необхідній вам кількості кілограм! Ми пропонуємо великий вибір варіантів з доставкою по Україні!

Чому необхідно відповідально підійти до вибору цвяхів для черепиці

Крім основного покрівельного матеріалу, кріплення має не менш важливе значення! Тому до його вибору також слід підійти відповідально, ретельно аналізуючи якість пропонованої вам продукції, надійність її служби. 

Наприклад, низька ціна може означати занадто м'який метал, і в процесі забивання вони просто будуть гнутися. При відсутності захисного шару, цвяхи з часом можуть почати іржавіти, руйнуючи саму структуру бітумної черепиці. Отже, така, на перший погляд, невелика проблема, в результаті, може призвести до великих витрат по ремонту покрівлі. У той же час, особливу роль відіграє і якість монтажу бітумної черепиці. Якщо в процесі її установки цвях був забитий правильно, дахове покриття буде служити стільки, скільки гарантовано виробником, і навіть довше. Але, якщо цвяхи було вбито під кутом, занадто глибоко або навпаки, до кінця не забитио, можливі проблеми. Часто саме через неправильну установку у власників виникають проблеми з покрівлею, а не тільки через матеріалів низької якості.

Купити цвяхи для бітумної черепиці в інтернет-магазині "Наша Стройка"

Ми представляємо вам покрівельні цвяхи високої якості. Всі вони мають захисну обробку від корозії. Капелюшок цвяха має насічки, які виключають можливість ослаблення кріплення покрівлі і випадання цвяхів з неї. Тому замовляйте цей та інші матеріали у нас, в інтернет-магазині "Наша Стройка" за низькими цінами і з доставкою по всій території України.