Бензопили Хускварна (Husqvarna)

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Бензопили Husqvarna – це найнадійніші і найвитриваліші бензопили в своєму класі. І в той же час з суперечливою репутацією і неоднозначними відгуками. Пов'язано це з високою спеціалізацією і складними технологічними рішеннями окремих вузлів і агрегатів. Наприклад, професійні бензопили Husqvarna не повинні працювати на холостих обертах довше 20-30 секунд. А якщо власник звик, що нову бензопилу потрібно «обкатати» завів і поставив «пихкати» поки бак не скінчиться... разом з бензином закінчиться і ресурс двигуна. Саме тому купити бензопилу Хускварна так, що просто взяв і пішов не можна. Обов'язковий інструктаж, пробний запуск і інші нюанси передпродажної підготовки, інакше гарантія буде недійсною.

Бензопили Husqvarna.jpg

Бензопили Husqvarna 1.jpg

Особливості та переваги бензопил Husqvarna

У Швеції прийнято поділ на три класи за призначенням і інтенсивності роботи бензопил Хускварна:

 1. Хобі клас – найпростіший і доступний за ціною. У той же час навіть для бензопил Хобі класу Husqvarna немає обмежень по тривалості безперервної роботи. В конструкції двигуна, запалювання і фільтрації повітря задіяні ті ж технології що і для «старших» серій. Просто ресурс зносостійкості агрегатів розрахований так, щоб при сезонному (або періодичному) використанні при среднеінтенсівних навантаженнях пила прослужила не менш 10 років. Оскільки більшість наших клієнтів приватні домовласники детальніше розглянемо саме цей клас.

 2. В хобі клас входять дві моделі McCulloch (та бренд МкКалох – це теж Хускварна).

  • McCulloch CS 340 - шина 35 см, потужність 1.7 к.с, вага 5,2 кг;

  • McCulloch CS 380 - шина 40 см, потужність 1.9 к.с. вага 5,4 кг.

  Обидві моделі розраховані на максимальний комфорт і продуктивну роботу навіть з мінімальною кваліфікацією. В обох моделях є система полегшеного пуску, є віконце рівня палива в бензобаку і є захований в рукоятку універсальний ключ (натяг ланцюга, свічка, доступ до фільтру).

  Система легкого запуску бензопили Husqvarna.jpg

  Бензопили McCulloch трохи важчі своїх побратимів «помаранчевої» серії, за рахунок шківа і пружин системи полегшеного запуску та деяких інших елементів. Але це ідеальний варіант якщо ви хочете купити бензопилу про всяк випадок. Вона завжди заведеться, у неї прекрасний баланс і антивібраційна система.

  А для тих кому важливіше простота, потужність і продуктивність краще купити бензопилу Husqvarna з цих моделей:

  • Husqvarna 236 – нічого зайвого: вага 4.7 кг, потужність 1,9 л.с, шина 35 см;

  • Husqvarna 240 – це «прокачана» модифікація попередньої моделі, нова система запалювання дозволила підняти потужність до 2 к.с, продається з шиною 35 см, але можна без проблем купити і поставити шину 40 см;

  • Husqvarna 135 – це остання і перехідна модель між хобі класом і фермер класом, потужність 2 к.с, вага 4.4 кг, шина 40 см, тут вже більший об'єм двигуна 40 см3, в попередній був 36 см3 - це дає більшу тягу під навантаженням, може довго пиляти дуже тверду деревину на високих оборотах, без перегріву.

  Ці бензопили об'єднує витривалість при інтенсивних навантаженнях. У всіх моделях йде двоступенева очистка повітря, це спрощує обслуговування. Якщо у переважної більшості конкурентів чистити повітряний фільтр потрібно через кожні 6-8 мотогодин, то фільтр бензопил Husqvarna вимагає обслуговування раз в 30 годин, а при побутовому використанні це навіть не щороку.

  Також система запалювання і конструкція двигуна влаштовані таким чином, що паливоповітряна суміш догорає повністю. І токсичні викиди з вихлопними газами до 90% менші в порівнянні більшістю китайських двотактних двигунів. А це здоров'я і безпека. Особливо якщо працювати бензопилою потрібно багато і часто.

 3. Фермер клас або так звані напівпрофесійні бензопили. Витримують дуже інтенсивну і тривалі навантаження. І теж можуть служити десятиліттями якщо таке навантаження сезонне (2-3 місяці на рік), наприклад, заготівля дров розчищення саду І.Д.

Ось кілька моделей з цього класу:

 • Husqvarna 455 – потужність 3,3 к.с. довжина шини 38 см, вага 4,9 кг;

 • Husqvarna 460 – потужність 3,65 к.с. довжина шини 38 см, вага 5,8 кг;

 • Husqvarna 439 – потужність 2 к.с. довжина шини 35 см, вага 3,92 кг.

 1. Профі клас. Найдорожчі і вузькоспеціалізовані бензопили. Призначені для того щоб заробляти на них гроші. А значить розраховані на безперервну роботу по 10 і більше годин на добу, протягом декількох років. На жаль, тут майже немає універсальних моделей. Бензопила для валки дерев не дуже підходить для заготівлі дров.

Як купити бензопилу Husqvarna в інтернеті

Обов'язкова передпродажна підготовка встановлює деякі обмеження на продаж через інтернет, але вона все ж можлива. Просто замовлення потрібно забрати в найближчій авторизованій точці продажу. Так, замовити бензопилу Хускварна з доставкою додому не вийде, але пунктів продажу по території України досить, а якість і витривалість інструменту варті дрібних незручностей.