Фільтр:
Відібрано:
Товщина, мм: 50
Ціна
Від
До
52
2742

Базальтова вата товщиною 50 мм

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Теперішні тенденції в ремонті і будівництві свідчать про актуальність утеплення будівель і споруд. При цьому досить важливим моментом є утеплення не тільки даху і фасаду, але і підлоги з внутрішніми стінами.

Сучасні технології теплоізоляції дають можливість вибору українському споживачеві. Тепер ви можете самостійним чином підібрати найбільш оптимальний варіант для свого житла. Однак, результати статистики вказують на те, що базальтова (мінеральна) вата товщиною 50 мм є беззаперечним лідером продажів не тільки в Україні, але у всій Європі.

Область застосування базальтової (мінеральної) вати товщиною 50 мм

До складу мінерального утеплювача входить скло, сплав вапнякових або базальтових гірських порід, шлаки. З перерахованих матеріалів утворюється готова теплоізоляційна плита, яка здатна значно покращити ефективність будь-якого ремонту або будівництва. Завдяки цьому можна виділити наступні сфери застосування:

  • матеріал з щільністю до 75 кг/м3 часто використовується для будівель, які не мають значних навантажень;

  • утеплювачі з щільністю 75 кг/м3 підходять для теплоізоляції різних труб і покрівлі;

  • мінеральна вата з показниками щільності 125 кг/м3 регулярно використовується для утеплення підлог, стін і стель;

  • утеплювачі підвищеної щільності від 175 кг/м3 здатні зберігати тепло залізобетонних і залізних стін, перекриттів будинків.

Висока популярність матеріалу пов'язана з його великим списком переваг.

Переваги базальтової (мінеральної) вати товщиною 50 мм

Базальтова (мінеральна) вата товщиною 50 мм здатна надійним чином утримувати тепло, демонструвати підвищену стійкість до деформацій і витримувати широкий діапазон температур. Відмінною особливістю матеріалу є тривалий експлуатаційний ресурс і екологічність. Утеплювач має гарну звукоізоляцію і біологічну стійкість до різних мікроорганізмів, гризунів і грибків.

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує купити базальтову (мінеральну) вату товщиною 50 мм за вигідною ціною. У нас представлена ​​продукція від провідних світових компаній, яка відповідає всім європейським нормам і стандартам якості.