Фільтр:
Відібрано:
Товщина, мм: 100
Ціна
Від
До
52
2742

Базальтова вата товщиною 100 мм

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Базальтова (мінеральна) вата товщиною 100 є теплоізоляційною речовиною, яка виробляється з різних гірських порід. Серед найбільш популярних і затребуваних розмірів упаковки виступає продукція з товщиною в 100 міліметрів.

Крім недорогої ціни, подібна продукція має ряд переваг, які вигідним чином відрізняють матеріал від інших утеплювачів: широкий діапазон робочих температур (від -250 до +600 градусів) і стійкість до займання (забезпечується високим вмістом кам'яного волокна).

Технічні характеристики базальтової (мінеральної) вати товщиною 100

Базальтова вата володіє низкою характерних особливостей:

  • вкрай низька теплопровідність;

  • збільшений експлуатаційний ресурс і міцність;

  • здатність зберігати стабільну щільність і геометричні розміри (матеріал не утворює щілин, які пропускають тепло);

  • стійкість до впливу різних хімічних компонентів, біологічної корозії;

  • прекрасна звукова ізоляція;

  • паропроникність.

Мінеральний утеплювач активно застосовується для даху, підлоги, фасаду, стін будівель і споруд. За допомогою даного матеріалу можна здійснювати надійне утеплення повітропроводів, труб і охороняти об'єкти від вогню. Використання якісної базальтової вати від провідних виробників абсолютно безпечно для життя і здоров'я людини.

Купити базальтову (мінеральну) вату товщиною 100

Досить важливим і відповідальним етапом будь-якого будівництва або ремонту виступає теплоізоляція приміщення. Базальтова (мінеральна) вата товщиною 100 мм є найоптимальнішим і функціональним варіантом, який можна купити в інтернет-магазині «Наша Стройка». В електронному каталозі ви зможете знайти широкий асортимент продукції, необхідний технічний опис, характеристики та актуальну вартість.