0 грн. 0
Фільтр:
Відібрано:
Бренд: Izovat
Ціна
Від
До
52
2775

Базальтова (мінеральна) вата Izovat

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Мінеральна вата Izovat є продукцією компанії «Обіо», яка проводиться на інноваційному обладнанні з використанням сучасних технологій і рецептур. У вигляді базового матеріалу використовуються базальтові групи гірських порід. В якості в'яжучих елементів застосовуються певні смоли, які не включають до свого складу вільний фенол. При цьому органічні речовини становлять від 2 до 5% від загальної маси.

Асортимент готової базальтової вати Ізоват включає в себе плити щільністю від 30 до 225 кг/м3 і товщиною від 20 до 300 мм. Вся продукція компанії проходить процес обов'язкової сертифікації і відповідає міжнародним стандартам якості ISO 9001: 2015-го, що дозволяє виключати ймовірність попадання бракованої продукції кінцевому споживачеві.

Переваги мінеральної вати Izovat

До списку основних переваг мінеральної вати Ізоват можна віднести наступні властивості:

  • енергоефективність;
  • екологічність;
  • високий рівень акустичного комфорту;
  • пожежна безпека;
  • захист від гризунів і мікроорганізмів;
  • простота виконання монтажних робіт.

Продукція компанії орієнтована для використання, як в промисловому, так і в цивільному будівництві у вигляді теплової ізоляції для систем зовнішнього утеплення стін зі штукатурки. Система здатна забезпечувати відмінний захист будівлі від негативного впливу навколишнього середовища і організовувати якісну теплоізоляцію.

Купити базальтову вату Izovat

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує купити базальтову вату Ізоват за вигідною ціною. В електронному каталозі нашого ресурсу представлений широкий вибір продукції для різного застосування. Залежно від області застосування вашим вибором представлені плити з різноманітною щільністю і товщиною.