Фільтр:
Відібрано:
Тип застосування: Пол на лагах, міжповерхові перекриття
Ціна
Від
До
52
2667

Базальтовий утеплювач для підлоги

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

У приватних будинках і в квартирах багатоповерхових будинків, розміщених на першому поверсі, мешканці часто стикаються з проблемою холодної підлоги. Дискомфорт і втрати тепла можна усунути, якщо покласти базальтовий утеплювач для підлоги. Існують різновиди для пустотілих підлог на лагах і під бетонну стяжку.

Корисні властивості базальтової вати для утеплення підлоги

Ось перелік характеристик, завдяки яким мінеральний утеплювач для підлоги такий популярний:

  1. Доступна ціна. В інтернет-магазині «Наша Стройка» є вибір матеріалів для утеплення підлоги – базальтова вата від декількох виробників від економ, до преміум класу. Будь-який покупець знайде товар за прийнятною ціною.
  2. Пожежна безпека – мінеральний утеплювач не тільки не горить, але і може служити вогнезахисною перегородкою.
  3. Мінеральна вата для утеплення підлоги пропонується різної товщини. Вибір варіюється від 20 до 150 мм. Це дозволить Вам легко підібрати оптимальний варіант!
  4. Крім теплоізоляції, вона забезпечує й хорошу звукоізоляцію, що особливо важливо, якщо в будинку є діти і Ви не хочете їх активністю доставляти незручність іншим мешканцям.
  5. 100% екологічна безпека. Повністю виключена можливість зародження в серединній структурі грибкових бактерій або комах. У той же час базальтова вата абсолютно нешкідлива для людського здоров'я.
  6. Паропроникність. Завдяки «дихаючій» структурі в утеплювачі не утворюється і не скупчується волога.

Купуйте базальтовий утеплювач для підлоги в інтернет-магазині «Наша Стройка»

Ви хочете, щоб в квартирі або будинку завжди було тепло? Вибирайте якісний утеплювач для підлоги в інтернет-магазині «Наша Стройка»! Ми пропонуємо матеріали високої якості від відомих світових виробників за дуже вигідними для Вас цінами!