Фільтр:
Ціна
Від
До
0
2891

Базальтовий утеплювач для стін (під сайдинг, каркасні стіни)

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:

Базальтовий утеплювач для стін застосовується з метою створення зовнішньої теплоізоляції будівель або окремих приміщень. Використання даного типу теплоізоляції дозволяє багаторазово зменшити витрати на опалення і створити при цьому більш комфортні умови для життя і роботи.

Властивості й основні переваги базальтового утеплювача для стін

Базальтова вата належить до категорії плитних матеріалів для утеплення та має наступні переваги: ​​

  1. Матеріал на 100% безпечний для людського здоров'я. Він не токсичний, біологічно стійкий до виникнення грибків, цвілі і комах.
  2. Покращений вогнезахист. У порівнянні з іншими утеплювачами, наприклад, пінополістиролом, кам'яна вата належить до категорії не горючих матеріалів.
  3. Вибір продукту варіюється за критеріями товщини і щільності. Залежно від технічних властивостей будівлі на нашому сайті Ви можете підібрати утеплювач за необхідними характеристиками і забезпечити оптимальний рівень теплоізоляції.
  4. Теплоізоляційні властивості. Кам'яна вата за рахунок пористості структури і хаотичного переплетення волокон, забезпечує збереження комфортної температури усередині приміщення і, в той же час, оптимальну циркуляцію повітря.
  5. Даний теплоізоляційний матеріал покращує показники звукоізоляції приміщень.

Купуйте базальтовий утеплювач для стін в інтернет-магазині «Наша Стройка»

Пропонуємо широкий асортимент базальтової вати на нашому сайті. Придбати ці та інші будівельні матеріали Ви можете за найбільш вигідними цінами. За необхідністю наші консультанти готові допомогти Вам у виборі, порекомендувати оптимальні товарні позиції, представлені в інтернет-магазині «Наша Стройка».

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.