0 грн. 0

Армована плівка властивості і застосування

Армована плівка - це матеріал, який сміливо можна назвати універсальним, з огляду на можливості його використання. Плівку застосовують як в будівництві, так і в сільському господарстві. Це обумовлено структурою матеріалу, а також його експлуатаційними характеристиками. Особливість полягає в тому, що нижній і верхній шар плівки виконаний з поліетилену, середина - це армуюче волокно, яке і надає стійкість до пошкоджень і захисту від розривів. Головне призначення армуючої плівки - це паро- вітро- і гідрозахист. Це непроникний бар'єр який допоможе зберегти тепло, витримає пориви сильного вітру та снігову шапку.

 Армована плівка універсальна.png

Купити армовану плівку зараз можна майже скрізь, але якщо Вам потрібно вкрити теплицю або створити тепляк для штукатурки фасаду, беріть спеціальну УФ-стабілізовану плівку. Тому що дуже схожу структуру мають пароізоляційні плівки для покрівлі, але на сонці вони дуже швидко розкришуються.

У яких сферах застосовується армована плівка?

Застосовується матеріал, як правило, в ході створення парників і теплиць (як зовнішнього захисного покриття). Завдяки представленим особливостям структури, експлуатаційний термін покриття становить не менше 5 років! Гарантію на вказаний період надає безпосередньо бренд Tenax.

Чохол для теплиці з армованої плівки.png

Армована плівка для теплиць, крім міцності, володіє й іншими істотними перевагами:

  • ізоляція від сильного вітру, опадів та інших явищ природи, які можуть завдати шкоди рослинам;
  • захист від надлишкового УФ-випромінювання;
  • створення в теплиці або парнику унікального мікроклімату, необхідного для правильного розвитку рослин;
  • можливість отримати більш якісний урожай, використовуючи представлену плівку.

Також вона може застосовуватися при створенні легких навісів, сховищ і компактних захисних споруд, наприклад, для зберігання будматеріалів!

Чому вигідно купити армовану плівку для теплиць саме в «Наша Стройка»

Ми є прямим імпортером, а значить Ви не переплачуєте безлічі посередників

У нас є свій склад, а значить товар є в наявності і в потрібній кількості

Крім того, у нас відпрацьована процедура доставки, з урахуванням інтересів покупця.

Якщо у вас з'явилися конкретні питання по наявності і застосуванню армованої плівки для теплиць телефонуйте за номером 0800 50-54-52.Читайте также