Чорно-біле агроволокно

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Чорно-біле агроволокно – це унікальний матеріал, що поєднує в собі головні переваги двох різновидів агроволокна. Застосовується матеріал, переважно, в фермерських господарствах для вирощування полуниці та листових культур. Агроволокно забезпечує захист кореневої системи рослини від перегріву і впливу інших негативних явищ природи, а також захищає зелені культури від бур'янів! В інтернет-магазині «Наша Стройка» представлений великий вибір чорно-білого агроволокна для застосування його в рослинництві та фермерстві!

Чому купити двокольорове агроволокно вигідно

Головною особливістю представленої продукції є те, що щільність матеріалу не змінна, як в інших видах геотекстилю, а має єдиний стандарт – 50 г / м2. І застосовується чорно-біле полотно, переважно, для захисту овочевих і ягідних культур.

Чорною стороною агроволокно укладається на землю, що заздалегідь очищена від бур'яну та розпушена. Біла сторона повинна знаходитися зверху. І в даному випадку нижня частина (чорна) перешкоджає проростанню бур'янів, а верхня (біла) захищає ґрунт і кореневу систему рослини від перегріву сонячними променями.

Додатковими перевагами використання чорно-білого агроволокна, є:

  • зникає необхідність використовувати гербіциди;

  • сприяє створенню в грунті необхідного мікроклімату для швидкого росту і плодоношення рослини;

  • зберігає необхідний рівень вологи, але завдяки гарному провітрювання перешкоджає утворенню цвілі і продуктів гниття в грунті.

Яка ціна на чорно-біле агроволокно в інтернет-магазині «Наша Стройка»

Раді представити Вам вибір двоколірного геотекстилю від провідних європейських виробників. Купити чорно-біле агроволокно у нас Ви можете з доставкою по Україні і за найбільш прийнятною для Вас ціною! Якщо Ви захочете дізнатися про товар, що вас цікавить докладніше телефонуйте (0800) 50-54-52. Також відповімо на всі питання щодо наявності, строків доставки, цін при оптових замовленнях!